Darmowa dostawa od 80,00 zł

Które case Huawei Mate 10 Pro wybrać dla siebie?

2018-03-09
Które case Huawei Mate 10 Pro wybrać dla siebie?
Telefony Huawei to jakość sama w sobie, o czym na własnej skórze w ciągu ostatnich lat przekonało się miliony użytkowników na całym świecie. Najnowszy Huawei Mate 10 Pro idzie w ślad za swoimi poprzednikami utrafiając w samo sedno potrzeb nowoczesnych użytkowników.


Jakość, którą się czuje

Telefon wypadł bardzo dobrze w testach jakościowych oraz ciągle zbiera pochwały od zadowolonych z nowych opcji użytkowników. Jeśli zamierzamy kupić najnowszy Huawei Mate 10 Pro, to z pewnością będziemy zadowoleni z decyzji. Jednak zanim kupimy telefon, warto zastanowić się nad opcjami do jego ochrony. Nowy Huawei odznacza się ergonomicznością w projekcie oraz posiada wyjątkową estetykę. Mówiąc krótko jest nie tylko funkcjonalny, ale również miły dla oka. Nie oznacza to jednak, że uciekł on od problemu, z którym borykają się wszystkie współczesne smartphony – od kruchości. Nowoczesne telefony dotykowe są wyjątkowo podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz ograniczenia wydajności wynikające w skutek złego obchodzenia się ze sprzętem. Nie chodzi tutaj wcale o rzucanie telefonem po pokoju. Zwykłe trzymanie telefonu w kieszeni codziennie przez kilka godzin może sprawić, że drobiny kurzu lub paprochy dostaną się pod ekran lub obudowę. W efekcie telefon może odmówić posłuszeństwa z dnia na dzień, efektywnie odcinając użytkownika od świata.

Dlatego przed kupnem lepiej rozejrzeć się za wydajnym casem, który skutecznie zabezpieczy telefon przed szeregiem czynników, które mogą go zarówno uszkodzić, jak i ograniczyć jego funkcjonalność.

Czerwone Aluminiowe Etui DevilCase Bumper do Huawei Mate 10 ProCzerwone Aluminiowe Etui DevilCase Bumper do Huawei Mate 10 Pro


Możliwości ochrony coraz więcej

Opcji do wyboru jest dość sporo, użytkownicy skupiają się jednak na tych bardziej minimalistycznych, które nie tworzą z telefonu nieporęcznej „cegły”. Gabaryty przeciętnego smartphona są dość spore – przekątne ekranu rosną. Kupno np. case’u hybrydowego dodatkowo zwiększy objętość. Jeśli żyjemy aktywnie to case hybrydowy będzie dobrym rozwiązaniem – podczas biegów czy jazdy na rowerze ryzyko uszkodzenia telefonu jest znacznie większe. Jednak, jeśli jesteśmy zwykłym użytkownikiem, który wykorzystuje telefon w bardziej biznesowym środowisku to trzeba również zadbać o jego nienaganną prezencję. Smartphone stanowi w końcu wbrew pozorom rodzaj osobistej wizytówki (zwraca uwagę). Dobrym rozwiązaniem jest case: Czerwone Aluminiowe Etui Clear Back Case Bumper Huawei Mate 10 Pro. Nie zwiększa on zbytnio objętości telefonu, nie ogranicza jego funkcjonalności oraz zapewnia adekwatną ochronę przed szkodliwymi czynnikami w ciągu całego roku.

Tego typu rozwiązania jak było mówione wcześniej są niezbędne o ile zamierzamy cieszyć się pełną swobodą w użytkowaniu telefonu przed długie miesiące, bez konieczności udawania się co rusz do serwisu.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Szybko I zgodnie z opisem.
2024-05-29
Pomyliłem model telefonu. Obsługa bez problemu podpowiedziała co zrobić. Szybkość dostarczenia przesyłki bez zarzytu
pixel