Darmowa dostawa od 80,00 zł

Sprawdź opinie o XGSM

XGSM.pl istnieje od 2013 roku, w tym czasie obsłużyliśmy już ponad 1.300.000 zamówień. Każdego dnia wysyłamy do Państwa kolejnych 1500-3000 paczek. Jak każdy dobry sklep internetowy umożliwiamy naszym klientom wystawianie opinii o przebiegu zamówienia, by świadczyć usługi najwyższej jakości, pokazywać nowym klientom, że obsługa zamówień jest profesjonalna, a produkty najwyższej jakości.

Dlatego opinie o sklepie znajdą Państwo w różnych serwisach - Zaufane Opinie IdoSell, Opinie Konsumenckie Google, komentarze na Allegro (99,4% polecających sprzedawcę) oraz oceny w serwisie Ceneo.

Robimy to nie tylko po to, by wzbudzać w Państwu zaufanie, ale również by otrzymywać feedback od niezadowolonych klientów. Czytamy i analizujemy każdą złą opinię o sklepie, by z każdej takiej sytuacji wyciągnąć wnioski i nie popełniać podobnych błędów w przyszłości.

Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa Państwa zamówień oraz oferta najwyższej jakości akcesoriów do telefonów, tabletów i smartwatchy,

Po każdym zrealizowanym zamówieniu wysyłamy do naszych klientów wiadomość mailową z prośbą o ocenę przebiegu transakcji. Te opinie są później widoczne w serwisie Zaufane Opinie IdoSell. IdoSell oznaczyło sklep XGSM.pl wyróżnieniem SuperFair.Shop™, zarezerwowanym tylko dla najlepszych sklepów internetowych na platformie IdoSell.

Co oznacza wyróżnienie certyfikatem SuperFair.Shop™ dla klienta sklepu XGSM.pl?

 - Zakupy w zweryfikowanym i gwarantującym najwyższe standardy bezpieczeństwa sklepie internetowym
 - Realizacja zamówień w sklepie odbywa się w deklarowanym terminie
 - Możesz w prosty i szybki sposób dokonać bezproblemowego zwrotu i reklamacji towaru
 - Możesz wygodnie i szybko opłacać zamówienia z pomocą szybkich płatności lub przelewem na konto bankowe
 - Wszystkie Twoje dane są bezpieczne i chronione za pomocą szyfrowania
 - Możesz wygodnie odbierać zamówienia w Paczkomacie na terenie Polski

Wszystkie prezentowane opinie są zebrane wyłącznie od klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie i nie mogły być zmienione przez sklep. Ich autentyczność gwarantuje IAI sp. z o.o., dostawca systemu IdoSell, dedykowanego do prowadzenia profesjonalnego sklepu internetowego.

Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie naszym Klientom pełnej satysfakcji z zakupionych produktów w naszym sklepie. Od początku istnienia naszego sklepu jesteśmy obecni na Allegro, aby ułatwić zakupy naszych produktów.

Od początku funkcjonowania w serwisie allegro nasze konto otrzymuje wyróżnienie Super Sprzedawca dzięki wysokim ocenom za jakość produktów oraz szybką i sprawną wysyłkę, który wystawiają kupujący na allegro. Już kilkaset tysięcy Klientów wyraziło swoje zadowolenie i pozytywne opinie na temat naszego sklepu i wysokiej jakości produktów, jakie posiadamy w naszej sprzedaży.

Nasza średnia ocen to:

- ZGODNOŚĆ Z OPISEM 5,0/5,0

- OBSŁUGA KUPUJĄCEGO 5,0/5,0

- KOSZT WYSYŁKI 5,0/5,0

99,4% komentarzy to oceny polecające XGSM jako profesjonalnego sprzedawcę allegro.

Sklep internetowy XGSM.pl jest uczestnikiem programu CENEO - ZAUFANE OPINIE od stycznia 2015 roku. Dzięki Waszym opiniom składanym po zakupie, możemy pochwalić się wysokim bezpieczeństwem zakupów, a przede wszystkim Waszym zadowoleniem z naszych produktów. Wysoka ocena, jaką osiągamy w programie CENEO ZAUFANE OPINIE świadczy o tym, że są Państwo zadowoleni z produktów, czasu realizacji zamówień, poziomu obsługi Klienta, a także jakości zapakowania przesyłki. Warto dodać, że ponad 94% Klientów poleca nasz sklep! Bardzo dziękujemy i liczymy na kolejne opinie!

Kolejnym miejscem, gdzie można sprawdzić pozakupowe wrażenia naszych klientów jest serwis Opinie konsumenckie Google.

Gwarantem autentyczności opinii, które się tam znajdują, jest Google. Program ten funkcjonuje w większości państw. W sklepie XGSM.pl widoczna jest plakietka z logo Google i oceną sprzedawcy, która prowadzi bezpośrednio na strony google. Jako uczestnik programu sklep XGSM musi przestrzegać zasad programu, co gwarantuje klientom wysoką jakość zakupów.

Bardzo cieszymy się z ogromnego zainteresowania naszymi produktami i możemy zapewnić, że będziemy stale dążyć do zapewnienia jak najlepszych warunków sprzedażowych naszym Klientom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42989 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-19
Kupiłam akcesoria to smartwatcha Huawei watch fit 3, wszystkie produkty bardzo dobrej jakości, Cena nie jest najniższa ale myślę że adekwatna do jakości Pozdrawiam
2024-06-19
Jestem bardzo zadowolona z zakupu błyskawiczna obsługa. Sprzedający godny polecenia
pixel