Darmowa dostawa od 80,00 zł

Etui ESR do iPad 9.7 2017/2018

2018-07-23
Etui ESR do iPad 9.7 2017/2018
Etui do sprzętu może wydawać się mało potrzebnym dodatkiem – jest to chybiony tok myślenia, o którego mylności przekonujemy się po pierwszym upadku sprzętu na ziemię i pierwszej rysie. Tablety, chociaż wytrzymałe są narażone na wiele niebezpieczeństw – nie tylko dla swojej funkcjonalności, ale również prezencji. Na „obdrapanym” sprzęcie zwyczajnie źle się pracuje. Inną sprawą jest fakt, że tablety potrafią kosztować całkiem sporo. W obliczu wydania kilku tysięcy złotych na tablet, argument oszczędności zakupu ochronnego etui do niego za ułamek tej kwoty traci sens. Bez etui niepotrzebnie ryzykuje się sprzętem.

Dopasowane akcesoria ochronne to mus – kupowanie uniwersalnych rozwiązań nie będzie trafionym pomysłem. Opcje dedykowane dają zwyczajnie więcej, a ich najważniejszą zaletą jest pewność, że zapewniło się swojemu sprzętowi to, co najlepsze. Dobrym przykładem jest etui dedykowane do iPadów 9.7 2017/2018, które są obecnie jednymi z najpopularniejszych opcji uzupełniających posiadane naręcze urządzeń mobilnych.

ESR Simplicity Etui iPad 9.7 2017 / iPad 9.7 2018 - Gray - jest pokrowcem o klasycznym kroju, który zapewnia doskonałą ochronę tabletu z każde strony. ESR Simplicity bardzo dobrze przylega do powierzchni sprzętu, zapewniając mu stabilność oraz dobrą amortyzację. Specjalna tekstylna powłoka sprawia, że sprzęt zyskuje nowy, bardziej absorbujący i elegancki wygląd. Etui ESR posiada dodatkowe funkcje, które ułatwiają oraz umilają korzystanie ze sprzętu - przednia składana klapka pozwala trzymać tablet w pozycji pionowej, co przekłada się na wygodniejsze oglądanie video oraz korzystanie z aplikacji multimedialnych. Etui jest bardzo łatwe w montażu i demontażu. Jest to dodatek, który zapewni sprzętowi bezpieczeństwo oraz dłuższe bezawaryjne funkcjonowanie.


ESR Simplicity Etui iPad 9.7 2017 / iPad 9.7 2018 - Gray

Tablety towarzyszą nam na co dzień coraz częściej. Używamy ich zarówno do pracy, jak i rozrywki. Sprzęty od Apple cieszą się niesłabnącą popularnością, jednak za funkcjonalnością idzie spora cena. Zainwestowanie w środki ochronne jest musowe nie tylko dla użytkowników iPadów 9.7 w wersjach 2017 i 2018. Sprzęt mobilny jest codziennie narażony na uszkodzenia, a nagły wypadek to nie tylko nagłe odcięcie od świata, ale również utrata ważnych danych oraz konieczność poniesienia (często sporych) wydatków na szybkie naprawy.

Etui do iPadów nie będzie drogą inwestycją. Przyniesie ona ze sobą zarówno krótko, jak i długoterminowe korzyści. Tablet będzie można z "większym" spokojem zabierać ze sobą nie zamartwiając się czy aby nie wypadnie nam z ręki i przestanie działać. Nie po to w końcu kupuje się sprzęt by leżał w domu na półce i porastał kurzem. Urządzenia mobilne mają nam towarzyszyć codziennie usprawniając pracę i dając chwilę zasłużonego relaksu.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie, bardzo polecam zakupy w tej firmie
2024-05-19
Super
pixel