Darmowa dostawa od 80,00 zł

Wybieramy uniwersalne uchwyty na telefon

2018-02-14
Wybieramy uniwersalne uchwyty na telefon
Telefon towarzyszy nam praktycznie w każdej dziedzinie życia. Fakt, że żyjemy aktywnie wcale nie znaczy, że telefon trzeba zostawiać w domu lub gdzieś na dnie plecaka. Gdy smartphony zaczęły wchodzić do samochodów, wiele osób nie mogło się do takiego stanu rzeczy przyzwyczaić. Obecnie nie wyobrażają sobie oni innego. Telefon w aucie to norma, przymocowany do uchwytu pozwala rozmawiać, wyznaczać trasę oraz przy niektórych modelach również się ładować. Ponadto jest on adekwatnie zabezpieczony i nie „lata” po desce rozdzielczej. Podobnie jest w przypadku opcji skierowanych na rower lub dla biegaczy.


Telefon dla aktywnych

Uchwytu z samochodu na inne sfery przenieść za bardzo się nie da. Czarny Uchwyt Samochodowy z ładowaniem indukcyjnym PLATE – chociaż doskonale nada się do każdego auta dzięki ssawce to w przypadku rowerowych wypraw będzie mało użyteczny. Uniwersalne uchwyty istnieją, jednak są one uzależnione od danej sfery – czy telefon ma być używany na zewnątrz lub w samochodzie.

Dobrym przykładem wydajnego oraz niedrogiego rozwiązania jest Roswheel Uniwersalny Uchwyt / Pokrowiec na Rower 5,5". Spełnia on kilka funkcji na raz więc nie jest się uzależnionym od warunków pogodowych. Zamontowanie telefonu na ramie roweru lub kierownicy pozwala trenującym śledzić trasę oraz wydajniej korzystać z licznych aplikacji treningowych – jak np. Endemondo. Dodatkowa funkcja pokrowca sprawia, że nie trzeba drżeć o telefon, gdy nagle w czasie wyprawy zaskoczy nas deszcz. Dla zdeklarowanych osób nie istnieją złe warunki pogodowe do ćwiczeń – jedynie wymówki. Uniwersalny uchwyt rozwiązuje wiele potencjalnych problemów pozwalając zarówno lepiej zadbać o swój sprzęt jak i własne zdrowie. Telefon na rowerze nie tylko sprawia, że pozostaje się w kontakcie ze światem, ale motywuje on do dalszej jazdy. Dedykowane uchwyty nie zawsze pasują do ramy, plus trzeba brać pod uwagę fakt, że telefon będzie się zmieniać – w rezultacie uniwersalny uchwyt jest rozwiązaniem zarówno poręczniejszym, jak i ekonomiczniejszym.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41961 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Super
2024-05-19
Wszystko ok
pixel