Darmowa dostawa od 80,00 zł

Wielki powrót! Nokia 8 i najlepsze case'y jej dedykowane

2018-01-17
Wielki powrót! Nokia 8 i najlepsze case'y jej dedykowane
Nokia od lat była wyznacznikiem dla producentów telefonów komórkowych. W przeszłości praktycznie każdy posiadacz telefonu miał lub zamierzał mieć Nokię. Potem przez długie lata popularność produktów tej firmy zauważalnie spadła, jednak teraz następuje wielki comeback.


Nowy smartphone od Nokii

Nokia 8 to nowoczesny smartphone, który w niczym nie ustępuje pod względem funkcjonalności oraz nowoczesnego designu współczesnym opcjom oferowanym przez czołowych światowych producentów. Najnowsza Nokia bardzo dobrze wypada w testach porównawczych, będąc korzystną alternatywą w szerokim wachlarzu smartphonowych opcji do wyboru. Razem z zakupem nowej Nokii użytkownicy stają przed wyborem spośród licznych akcesoriów dodatkowych. Nowa Nokia 8 pod względem wytrzymałości oraz odporności na uszkodzenia mechaniczne plasuje się dość wysoko, jednak możliwości starej 3310 nie posiada. W efekcie zakupienie etui lub lepiej case’u jest niedrogą inwestycją w przedłużenie (i to znaczne) żywotności oraz funkcjonalności swojego telefonu. Dedykowane case’y do Nokii 8 świetnie dopełniają jej futurystycznego wyglądu. W końcu wydawanie kilku tysięcy złotych na smartphone jest zakupem, który ma się zwracać – nie tylko pod względem funkcjonalności. Komórka stała się obecnie istotnym elementem dopełniającym personalnego wizerunku. Noszenie przysłowiowej „cegły” w kieszeni lub torebce mija się z celem. Na szczęście nowoczesne case’y do Nokii 8 nie zwiększają zbytnio jej gabarytów w efekcie telefon nie traci na swojej prezencji, a wręcz zyskuje.

Czarne Etui Carbon Metal Case do Nokia 8


Na jakich case’ach warto się skupić?

Case’y to szeroka kategoria produktów, która cały czas się rozrasta. Producenci próbują coraz lepiej wpisać się w stale zmieniające potrzeby użytkowników. Planując zakup ochronnego case’u dla swojej Noki 8 warto sprawdzić poniższe modele:

Są one w stanie wydajnie zabezpieczyć telefon przed szeregiem czynników, które mogą go uszkodzić I co najważniejsze nie zmniejszają jego funkcjonalności. Case to dopełnienie dla nowoczesnego telefonu. Oczywiście można używać telefonu bez ochrony, ale jest to najzwyklejsze proszenie się o nieszczęście – wcześniej czy późnej awaria nastąpi, a bycie mądrym po szkodzie wydatków nie zwróci.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 43127 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Nawet nie wie wiem już co to było ale pewnie fajne bo nie miałam żadnych zastrzeżeń.
2024-06-23
Wszystko bezproblemowo
pixel