Darmowa dostawa od 80,00 zł
2020-03-13

Uwaga! Sklep stacjonarny jest zamknięty do odwołania. Wysyłki realizujemy na bieżąco.

Zachęcamy do zamawiania towaru online, wszystkie wysyłki realizujemy na bieżąco. Firmy kurierskie też dostarczają paczki jak zwykle.

Przesyłki do paczkomatów dochodzą wg deklaracji firmy InPost bez opóźnień, paczki czekają na odbiór tak, jak zwykle, 48h.

Proszę pamiętać, że odbierając paczkę z Paczkomatu InPost nie trzeba dotykać panelu sterującego – skrytkę Paczkomatu można otworzyć za pomocą aplikacji InPost z poziomu smartfona (aplikacja do pobrania w sklepach App Store i Google Play).

 

Komunikat firmy InPost w sprawie przesyłek kurierskich:

"W chwili obecnej koronawirus nie ma wpływu na dostarczanie przesyłek – docierają one do Was bez opóźnień.Informujemy, że uruchomiliśmy odbiór paczek od kuriera przy pomocy kodu odbioru, aby wyeliminować konieczność składania podpisu na terminalu. Unikalny kod wysyłamy w wiadomości SMS na podany numer telefonu i/lub w wiadomości email. Przypominamy o zwróceniu szczególnej uwagi na poprawność podawanego w zamówieniu numeru telefonu. Zalecamy korzystanie z płatności bezgotówkowych BLIK, karty kredytowej lub PayByLink (jeżeli jest taka możliwość) przy przesyłkach pobraniowych."

GLS wprowadził usługę FlexDeliveryService, która umożliwia wyrażenie zgody na pozostawienie paczki bez podpisu na terenie adresu doręczenia (w bezpiecznym miejscu). Dzięki temu Kurier dostarczy przesyłkę np. pod drzwi, na taras itp. bez ryzykownego i zbędnego kontaktu osobistego. Odbiorcy muszą jednak przekierować przesyłkę po otrzymaniu pierwszej wiadomości email informującej o możliwości przekierowania paczki.
GLS wprowadził też możliwość wybrania opcji odstawienia również podczas dostawy, w której odbiorca nie skorzystał z usługi FlexDeliveryService, a odbiorca lub kurier będą się obawiali wzajemnego kontaktu (np. dostawa do miejsca kwarantanny).

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko ok
2024-05-19
Szybka dostawa. Zgodnie z opisem.
pixel