Darmowa dostawa od 80,00 zł

Uniwersalne etui na tablet, gdy brak etui dedykowanego do Twojego tabletu?

2018-05-20
Uniwersalne etui na tablet, gdy brak etui dedykowanego do Twojego tabletu?
Tablet też potrzebuje solidnego zabezpieczenia. Obecnie tablety, tak samo jak telefony towarzyszą nam praktycznie wszędzie. Z smartphonem się nie rozstajemy, jednak w ciągu dnia coraz częściej sięga się po tablet nie tylko w domu. Jazda komunikacją, wyjazd na wakacje, przerwa w pracy, szkole, czy na studiach – to okazje by się na chwilę oderwać i zobaczyć co ciekawego dzieje się w sieci. Tablet to dopełnienie telefonu. Fakt, smartphony mają niejednokrotnie szerszy zakres funkcji, jednak gdy nagle telefon się nam rozładuje wtedy pojawia się problem. Między innymi dlatego tablety są coraz częstszym dopełnieniem. A trzeba o nie dbać (zabezpieczyć je) tak samo jak smarpthone.

Wiele modeli, wiele możliwości

Przy kupowaniu tabletu nie jest się skazanym na wybór zaledwie jednej marki. Na rynku istnieje cała masa opcji – również budżetowych, które doskonale wpisują się w potrzeby nowoczesnych użytkowników. Problem może stanowić wybranie etui, a wybrać je zwyczajnie trzeba. Przez fakt, że tabletu używamy coraz częściej, wzrasta ryzyko uszkodzenia (każda kolejna generacja wraz ze wzrostem funkcjonalności staje się coraz bardziej krucha). Etui na tablet jest potrzebne, jeśli nie mamy tabletu wiodącej marki, nie trzeba się martwić, etui uniwersalne możne zamówić bez problemu. Dobrym tego przykładem są:

- Uniwersalne Etui na Tablet 9-10" – Leaves – wykonany ze skóry ekologicznej futerał skutecznie ochroni tablet. Materiał wewnątrz jest bardzo miękki, więc nie porysuje ekranu. Świetnie pasuje do tabletów o 9-10 calowych wyświetlaczach.

- Uniwersalne Etui na Tablet 7-8" - Dots & Flamingo- etui w kropki z flamingiem jest świetnym wyborem dla posiadaczek tabletów o 7-8 calowych wyświetlaczach. Spełnia funkcję ochronną, a także może być wykorzystane jako stand.


O czym pamiętać wybierając etui na tablet?

O wielkości. Jest to aspekt, który paradoksalnie pomija się najczęściej. W efekcie często kupujemy etui zbyt duże lub zbyt małe. Przy kupowaniu uniwersalnych modeli najpierw należy zmierzyć tablet, sprawdzić przekątną i zobaczyć, czy do wszystkich gniazd będzie swobodny dostęp. Następnie należy sprawdzić z czego etui jest wykonane i ocenić, czy sprosta ono wymogom naszego codziennego trybu życie (w końcu jedni żyją aktywniej od innych).
A wygląd? Tu ma się szerokie pole do manewru. Uniwersalne etui do tabletów to mnóstwo wzorów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet jeśli posiadamy budżetowy tablet, to warto go zabezpieczyć. Etui uniwersalne jest niewielkim wydatkiem, który oszczędza przyszłych kosztów, konieczności jeżdżenia do serwisów oraz pozwala wyrazić więcej siebie przez to jak wygląda nasz sprzęt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko okej polecam
2024-05-19
Super
pixel