Darmowa dostawa od 80,00 zł

Uchwyty Indukcyjne do iPhone X/10 - co wybrać?

2018-05-22
Uchwyty Indukcyjne do iPhone X/10 - co wybrać?
Jadąc gdziekolwiek w lato autem, często napotyka się ten sam problem – po wyjściu z samochodu wskaźnik baterii na telefonie jest alarmująco niski. W efekcie zamiast cieszyć się wypoczynkiem „na gwałt” szuka się najbliższego gniazdka i przekłada plany. Fakt w swoich codziennych działaniach jesteśmy w dużej mierze zależni od tego w jakim stopniu naładowany jest nasz telefon, jednak poziom tego uzależnienia można łatwo zmienić.

Uchwyty indukcyjne – nowym standardem

Bezprzewodowe ładowanie jeszcze do niedawna było pomysłem rodem z filmów sci-fi, obecnie to standard. Szczególnie rozwiązania te upowszechniły się pośród użytkowników nowych iPhonów X/10, którzy stawiają na dynamiczne codzienne działania oraz uwiecznianie swoich doświadczeń za pomocą komórek. Uchwyty indukcyjne do auta to wygoda. Jeszcze kilka lat temu technologia ta była bardzo niedopracowana. Obecne warianty oferowane na rynku dają możliwość szybkiego podładowania, jak i pełnego naładowania telefonu. W rezultacie, gdy dojedziemy na miejsce wskaźnik baterii będzie na 100% - nie trzeba zatem rezygnować z włączania nawigacji podczas jazdy, słuchania muzyki lub szybkiego telefonu do rodziny, czy znajomych by zdać „raport” z postępów w podróży.
Kupno dedykowanej ładowarki do iPhone X może być sporym wydatkiem, szczególnie jeśli w rodzinie nie wszyscy są fanami produktów od Apple. Warto zastanowić się, czy kupowanie oddzielnych indukcyjnych uchwytów jest dobrą oraz ekonomiczną strategią. Sam uchwyt się przyda, jednak lepiej pójść w stronę rozwiązań, które zapewnią nam możliwie jak najwięcej swobody. Ładowarki indukcyjne, które są kompatybilne z wieloma najnowszymi modelami telefonów będą najlepszym wyjściem. Dobrą opcją do zakupu przed latem będzie: ZENS Czarna Podwójna Bezprzewodowa Ładowarka Indukcyjna Qi, można ją z powodzeniem używać zarówno w domu jak i w podróży. Niewielkie wymiary oraz oszczędność czasu na przełączanie się miedzy różnorodnymi „końcówkami” minimalizuje sporą część problemów podczas jazdy.

Nie musi być drogo

Uchwyty z funkcją ładowania indukcyjnego jak np. ROCK Gravity Car Mount Wireless Uchwyt z ładowaniem Indukcyjnym – Grey, to opcje, które cenowo mieszczą się w zasięgu każdego posiadacza nowoczesnego telefonu. Najnowszy telefon od Apple to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych, jednak mimo jego bardzo dobrych „osiągów” bateria nie będzie trzymać wiecznie. Telefon rozładowuje się zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Oczywiście kupno powerbanku jest jednym z rozwiązań, jednak powerbank też trzeba naładować, a w codziennym zamieszaniu „kolejka” do ładowarki potrafi się ciągnąć. Ładowarki indukcyjne oraz uchwyty z funkcją ładowania indukcyjnego pozwalają zaoszczędzić na czasie oraz kosztach kupowania dodatkowego sprzętu oraz koniecznych przejściówek. Przed latem warto zastanowić się, który model najlepiej będzie do nas pasował.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Jakość etui przewyższyała moje oczekiwania.SUPER. Ekspresowa wysyłka. Polecam z czystymbsumieniem
2024-05-29
Polecam. Towar zgodny z opisem.
pixel