Darmowa dostawa od 80,00 zł

Top 5: Najlepsze smartphony 2017 roku!

2018-01-11
Top 5: Najlepsze smartphony 2017 roku!
2017 rok należał do bardzo dynamicznych pod względem rozwoju nowoczesnych technologii. Użytkownicy smartphonów silnie związani ze swoimi ulubionymi markami, czekali niejednokrotnie z wypiekami na twarzach na najnowsze zapowiadane modele. Producenci w 2017 nie rozczarowali. Praktycznie w każdym miesiącu na rynku pojawiał się nowy sprzęt, a różnorodne testy oraz statystyki były ciągle porównywane i odświeżane.


Koniec roku – czas na nowy telefon

Od pojawiania się najnowszych modeli minęło już trochę czasu. Razem z opadnięciem pierwszego zakupowego kurzu, można trochę realniej spojrzeć na swoje potrzeby oraz same możliwości dostępnych sprzętów. Wiadomo, że zakupowy szał oraz dzień, w którym telefon trafia na sprzedażowe półki zawsze wiąże się z dużymi wydatkami. Teraz, kiedy jest kilka miesięcy „po”, ceny nowych smartphonów zaczynają powoli spadać. Konsumenci mają większe rozeznanie odnośnie tego co nowy model telefonu jest im w stanie zagwarantować oraz tego na co ich stać. Niższa cena ma znaczenie – szczególnie jeśli cena najnowszego modelu to kilka tysięcy złotych. Jakby na to nie patrzeć będzie to zauważalny ubytek w budżecie, jednak warto. Modele z 2017 roku w wielu przypadkach przeszły oczekiwania klientów. Poniżej prezentujemy krótką listę modeli, którymi najbardziej interesowali się użytkownicy w 2017 roku. Warto wziąć je pod uwagę planując zakup nowego, lepszego smartphona w 2018.

Największym zainteresowaniem cieszyły się:
- Samsung Galaxy Note8
- iPhone X
- Samsung Galaxy S8
- LG G6
- Asus ZenFone 3


Plusy i minusy

Każdy z powyższych telefonów to małe, elektroniczne dzieło sztuki. Jedne modele wypadają w testach lepiej inne gorzej, jednak wszystko zależy od tego do czego telefon jest nam potrzebny. Największą furorę w 2017 roku zrobił oczywiście najnowszy iPhone. Jednak sukces tej marki nie wybił z rytmu innych producentów. Opcje oferowane przez Samsunga oraz Asusa w dalszym ciągu plasują się wysoko na listach zakupów, nowocześnie zorientowanych klientów. W 2018 czeka nas z pewnością „wysyp” nowszych modeli, jednak zanim zaczniemy z wypiekami czekać na kolejne launche przetestujmy nieco starsze rozwiązania.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41961 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybka wysyłka, polecam
2024-05-19
Wszystko okej polecam
pixel