Darmowa dostawa od 80,00 zł

Top 5: Case do Xiaomi Mi A1

2018-01-16
Top 5: Case do Xiaomi Mi A1
Xiaomi Mi A1 to jeden z lepszych smartphonów dostępnych obecnie na rynku. Cieszy się on stale rosnącą popularnością pośród odbiorców nie tylko z powodu swoich dobrych osiągów, ale również umiarkowanej ceny. Xiaomi Mi A1 to korzystna alternatywa, jeśli szukamy funkcjonalnego oraz podatnego na personalizację smartphona. Nie jest to telefon tylko do dzwonienia – jego możliwości w niczym nie ustępują innym obecnym na rynku markom.


Większa funkcjonalność, większe ryzyko uszkodzenia

Xiaomi Mi A1 tak jak każdy smartphone jest wyjątkowo podatny na różnego rodzaju uszkodzenia. Nieopatrzne wyjęcie z kieszeni lub torebki może skutkować wypadnięciem telefonu – wtedy lekkie zarysowanie obudowy to najlepszy scenariusz. Nowy Xiaomi Mi A1 odznacza się przykuwającym oko designem. Minimalistyczne rozwiązania pozwalają na lepsze cieszenie się możliwościami telefonu, jednak by zapewnić sobie maksimum swobody trzeba telefon dodatkowo zabezpieczyć.

Szare Etui Hybrid Armor Stand Xiaomi Mi A1

Etui to standard, jednak zwykłe etui nie sprawdzi się dla aktywnie żyjącej osoby. Telefon codziennie narażony jest na szereg czynników, które mogą zauważalnie, zmniejszyć jego funkcjonalność lub w skrajnych przypadkach permanentnie wyeliminować go z użycia (a koszty serwisowania są często nieopłacalne). Rozwiązaniem jest kupno wydajnego, dedykowanego case’u, który będzie stanowił swego rodzaju zbroję dla telefonu. Jednak ta zbroja nie musi być nudna.


Opcji coraz więcej

Sfera akcesoriów ochronnych do telefonów komórkowych cały czas się rozrasta, z Xiaomi Mi A1 nie jest inaczej. Producenci zdają sobie doskonale sprawę, że nowoczesne smartphony są coraz bardziej podatne na uszkodzenia. Case’y to nie tylko środek zaradczy, ale również dopełnienie telefonu, które pozwala na szybkie podkreślenie swojego indywidualnego stylu bycia. Poniżej prezentujemy 5 ciekawych case’ów, na które warto zwrócić uwagę planując lepsze zadbanie o swój smartphone (by mógł jak najdłużej cieszyć się funkcjonalnym życiem):
Granatowe Etui Football Grain TPU Case Xiaomi Mi A1

Każdy z przedstawionych powyżej modeli odznacza się futurystycznym designem, który podkreśli i tak już wyjątkowy wygląd Xiaomi Mi A1, dając użytkownikowi świadomość, że telefon jest należycie zabezpieczony, co tym samym wydłuża jego „życie” oraz fabryczną prezencję o kilka miesięcy. Case będzie również dobrym pomysłem na odświeżenie wyglądu nawet już lekko wysłużonego smartphona – zasłoni zarysowania (i ochroni przed pojawieniem się kolejnych). W końcu telefon to nie tylko narzędzie do komunikacji, ale również rodzaj personalnej wizytówki.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Bez zastrzeżeń. Towar dotarł bardzo szybko, dobrze zapakowany.
2024-05-29
Super
pixel