Darmowa dostawa od 80,00 zł

Tablet pod ochroną – dlaczego warto zainwestować w etui

2018-04-06
Tablet pod ochroną – dlaczego warto zainwestować w etui
Ochrona tabletu może wydawać się „marnowaniem” pieniędzy, w końcu będziemy z nowymi sprzętem uważać. Taki tok rozumowania obiera większość użytkowników i niestety po szkodzie nie robimy się specjalnie mądrzejsi. Najczęstszymi awariami tabletów są zarysowania ekranów lub zalania. Tego rodzaju uszkodzeń można z powodzeniem uniknąć o ile tabletu nie będzie się używać nagminnie w jego „fabrycznej” formie.

Etui to nie strata pieniędzy, ani wydatek, który jakoś niesamowicie odbije się na budżecie. Jeśli kalkulujemy koszty, to lepiej zastanowić się czy wydatek rzędu 40 – 60 złotych na dodatkową ochronę dla sprzętu wartego tysiąc i więcej nie jest trafioną inwestycją. Nowoczesne urządzenia mobilne są niestety dość kruche. Niefortunny upadek z niewielkiej wysokości, jest w stanie skutecznie wyeliminować sprzęt z obiegu (czasami permanentnie). Wtedy żałuje się, że nie kupiło się wcześniej etui. Jednak żal życia sprzętowi nie wróci.


Etui zwyczajnie potrzebne

Etui na tablet, tak samo jak na telefon jest obecnie standardem. Nie jest to zakup opcjonalny tylko musowy. Nie oznacza to jednak że musi on być czymś banalnym. Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na urządzenia mobilne bardzo dynamicznie rozwija się cała sfera produktów pobocznych, w tym głównie akcesoriów ochronnych. Etui na tablet ma za zadanie zarówno chronić sprzęt, jak i efektownie się prezentować. Akcesoria ochronne jak etui, pancerne szybki, czy hybrydowe case’y umożliwiają użytkownikowi wyrażenie więcej ze swojego oryginalnego stylu bycia – i o to właśnie chodzi. Sprzęt nie może wyglądać szablonowo, jego personalizacja to jedna z głównych opcji, na którą zwraca się uwagę. Np. jeśli do tabletu czy telefonu nie ma wielu różnorodnych akcesoriów dodatkowych na rynku to automatycznie cieszy się on o wiele mniejszym zainteresowaniem ze strony potencjalnych nabywców.Czarne etui Hybrid Armor Stand dla APPLE iPad     Czarne etui SPIGEN SGP Tough Armor iPad Pro 10.5

 

           Etui Hybrid Armor Stand Case APPLE iPad 2 / 3 / 4    Etui SPIGEN SGP Tough Armor iPad Pro 10.5

Tablet potrzebny będzie

Funkcjonalność tabletu nabiera na znaczeniu dla użytkowników, którzy chcą cały czas pozostawać w kontakcie oraz używać różnorodnych aplikacji. W związku z tym tablety stały się stałym dopełnieniem dla telefonów. Nie spoczywają one już na domowej półce, tylko podróżują codziennie z nami – będąc narażonymi na szereg „ryzykownych” sytuacji. Etui na tablet pozwala zmniejszyć ryzyko, że po którymś wyjściu z domu będziemy szukali najbliższego punktu serwisowego.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam
2024-05-29
Ogólnie, szybka dostawa, sprawnie i bez problemów
pixel