Darmowa dostawa od 80,00 zł

TOP 5: etui Spigen dla Galaxy S9 Plus

2018-05-01
TOP 5: etui Spigen dla Galaxy S9 Plus
Kupienie etui do telefonu wydawać się może prostym rodzajem zakupu. Jak bardzo mylne jest to myślenie uzmysławiamy sobie, gdy zaczynamy przeglądać oferty pasujące do naszego telefonu. Na smartphonowym rynku od dawna sfera akcesoriów pobocznych bardzo dynamicznie się rozwija. Najlepszym tego przykładem jest Galaxy S9 Plus, który błyskawicznie wpisał się w potrzeby oraz wygórowane wymagania tysięcy użytkowników na całym świecie.


Razem z telefonem nowa szata

Etui to więcej niż zabezpieczenie dla telefonu. Dobrze dopasowane etui podkreśli wyjątkową estetykę S9 – telefony w końcu muszą odznaczać się należytą prezencją. Jednak razem z cieńszą obudową oraz większym zakresem funkcji telefon staje się dość kruchy. Dawniej etui było opcjonalnym dodatkiem, telefony były bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Dziś etui to dodatek priorytetowy, a wybranie najlepszej opcji nie zawsze jest łatwe. Wszystko zależy od tego jaki styl życia prowadzimy i co chcemy wyrazić. Telefon razem z etui jest częścią personalnej wizytówki – zwraca uwagę, więc musi prezentować się jak najlepiej. Drugą sprawą jest fakt, że żyjemy coraz aktywniej, a telefon towarzyszy nam wszędzie – np. wyprawa na jogging bez telefonu raczej się nie zdarzy. Posiadacze Galaxy S9 Plus stoją przed szerokim wachlarzem opcji do wyboru, jednak przedarcie się przez wszystkie oferowane warianty zajęłoby zbyt wiele  czasu.


Kilka pozycji, na których warto się skupić:


Powyższe modele pozwalają wyrazić więcej siebie za pomocą prezencji swojego telefonu, jak i dają pewność, że nasz S9 plus jest odpowiednio zabezpieczony. Lato to czas, kiedy trzeba pomyśleć nad zmianą „ubrania” dla swojego smartphona.Większość z nas planuje dynamicznie wykorzystywać ciepłą pogodę, byłoby szkoda gdyby telefon w skutek upadku, czy zabrudzenia nagle odmówił posłuszeństwa (w najmniej odpowiednim momencie). Dobrze dopasowane etui minimalizuje tego typu niebezpieczeństwo.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam
2024-05-29
Polecam. Towar zgodny z opisem.
pixel