Darmowa dostawa od 80,00 zł

Stalowe paski do Apple Watch 42mm

2018-06-18
Stalowe paski do Apple Watch 42mm
Smartwatch jeszcze do niedawna był nowością, do której podchodziło się z niewielkim zaufaniem myśląc, że nowa moda szybko przeminie. Jednak po jakimś czasie stało się jasne, że samartwatche są i będą dodatkiem, który zostanie z nami na długo. Obecnie stanowią one praktycznie podstawowe dopełnienie do każdego telefonu. Na czele światowych producentów znajduje się oczywiście Apple. Apple Watch jest obiektem pożądania tysięcy nowocześnie zorientowanych konsumentów na całym świecie, a ich „elektroniczne zegarki” biją rekordy sprzedaży.

Zadbać o sprzęt

Mimo swojej popularności oraz wyjątkowych możliwości smartwatche wymagają dużej uwagi. Chodzi o ich odpowiednie zabezpieczenie. Apple Watch używany jest na co dzień częściej niż telefon. Treningi, spacery, praca, a nawet sen – wszędzie towarzyszy nam smartwatch na ręce. Chociaż sprzęt od Apple jest fabrycznie bardzo wytrzymały, to nie można powiedzieć, że jest on niezniszczalny. Intensywnie żyjący użytkownik swoim codziennym tempem szybko może sprawić, że Apple Watch przestanie bić w oczy swoim „nowym” blaskiem, a prezencja ma w końcu znaczenie nadrzędne. Smartwatch nie jest tylko funkcjonalnym elektronicznym gadżetem, ale przede wszystkim dodatkiem, który dopełnia naszego wizerunku, podkreślając określone idee oraz indywidualny styl bycia. Okazjonalna wymiana paska oraz zainwestowanie w szkło lub folię ochronną to mus dla każdego użytkownika Apple Watcha. Paski to dość szeroka kategoria, z której można wybierać do woli. Jednak jeśli zależy nam na prawdziwie wysokiej jakości oraz wyjątkowej stylizacji warto zainteresować się paskami metalowymi do Apple Watcha 42mm. Ich wysoka jakość wykonania gwarantuje, że będą one w stanie znieść nawet bardzo intensywny tryb życia użytkownika, trzymając stabilnie zegarek na ręce i podkreślając jego walory wizualne.

Metalowy Pasek Milanese do Apple Watch 1/2/3 42mm - Camouflage / Blue + Szkło Mocolo TG+3D, świetnie przylega do ręki, daje stabilność oraz zapewnia komfort z użytkowania zegarka. Powyższy zestaw jest dobrym „całościowym” rozwiązaniem, ponieważ razem z paskiem od razu nabywamy wydajne szkło ochronne (rysy na ekranie nie będą już perspektywą spędzającą sen z powiek).

Metalowy Pasek Milanese do Apple Watch 1/2/3 42mm - Camouflage / Blue + Szkło Mocolo TG+3D


Innym modelem wartym uwagi jest: Metalowy Pasek Milanese do Apple Watch 1/2/3 42mm - Camouflage / Army Green, ta opcja występuje w kilku kolorystycznych wariantach. W efekcie można szybko i za niewielką cenę dopasować nowy pasek do swoich potrzeb i preferencji. Kupienie zamiennika na tak zwane „zaś” jest dobrym strategicznym zakupem – paski są łatwe w montażu i demontażu, a jeśli posiadamy na stanie zamiennik to skrócimy do niezbędnego minimum czas bez swojego gadżetu.
Metalowy Pasek Milanese do Apple Watch 1/2/3 42mm - Camouflage / Army Green


Warto o tym pamiętać, ponieważ Smartwatche traktuje się jako pewnik, póki działają – w razie awarii, zgubienia paska czy rysy na ekranie najpierw jest wielkie zaskoczenie, a potem zbędna frustracja. Można tego łatwo uniknąć rąbiąc wcześniej zakup zapasowych części.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko okej polecam
2024-05-19
Wszystko ok
pixel