Darmowa dostawa od 80,00 zł

Sony XPERIA XZ1 - Recenzja XGSM

2018-03-01
Sony XPERIA XZ1 - Recenzja XGSM
Nowy telefon od Sony to coś więcej niż „zwykły” smartphone. Sony wprowadziło wiele innowacyjnych opcji, które pozwolą użytkownikom jeszcze lepiej wyrazić siebie poprzez swój telefon, jak i czerpać więcej przyjemności z jego użytkowania.


Telefon dla aktywnych

Najczęstszą specyfikacją, na jaką zwraca się uwagę podczas wybierania nowego telefonu jest aparat oraz jego możliwości XPERIA XZ1 znacznie przekracza tutaj standardowe granice.

Sony wprowadziło wiele udogodnień w swoim najnowszym smartphonie jak:
- Tryb Super slow motion – dzięki niemu można dokładniej rejestrować nagrania video, które lepiej oddają magię i atmosferę danej sytuacji. Większy dynamizm w nagrania sprawia, że do filmików chętniej się wraca. Jest to optymalne rozwiązanie dla użytkowników, którzy z dużą częstotliwością wykorzystują kanały social media do promowania różnorodnych treści.
- Rejestrowanie predykcyjne – jest to nowość, która pozwala XPERII „przewidzieć” nieoczekiwane sytuacje, które mogą nam umknąć. Np. uśmiech wystarczy do zrobienia wysokiej jakości zdjęcia, bez potrzeby czekania na złapanie ostrości. Nagły ruch oraz cała reszta określonych warunków pozwala wykorzystać telefon jako automat do robienia zdjęć.
- Ciągły autofokus – teraz przy robieniu zdjęć obiekty nie muszą znajdować się w bezruchu. Dzięki funkcji ciągłego autofokusu nawet szybko przemieszczające się auta można uchwycić z optymalną ostrością nie martwiąc się o „efekt” rozmycia.
- Funkcja kreatora 3D – Sony XPERIA XZ1 kładzie szczególny nacisk na możliwości personalizacji oraz dzielenia się wrażeniami ze swojego życia w najwyższej jakości. Kreator pozwala na szybkie oraz wysoko jakościowe przedstawienie zdjęć. Prezentacja wykwintnego obiadu w restauracji w 3D? Jak najbardziej, a jest to tylko wierzchołek lodowej góry możliwości jakie daje nowa XPERIA.


Czy warto?

Jak najbardziej. Powyższe funkcje to tylko niektóre z nowych innowacyjnych rozwiązań od Sony. Telefon z pewnością na początku zajmie trochę czasu w poznaniu wszystkich jego możliwości, co jest dużym plusem. Nie jest to schematyczny smartphone, które tylko wygląda inaczej. Sony XPERIA inaczej działa. Jednak inaczej nie znaczy gorzej. Planując zmianę telefonu na nowy warto uwzględnić nową XPERIĘ w swoich planach, może się to okazać strzałem w dziesiątkę.

My z czystym sumieniem możemy polecić Sony XPERIA XZ1, jako idealny telefon dla wymagającego użytkownika.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Pomyliłem model telefonu. Obsługa bez problemu podpowiedziała co zrobić. Szybkość dostarczenia przesyłki bez zarzytu
2024-05-29
Jest okej.
pixel