Darmowa dostawa od 80,00 zł

Ringke Invisible Defender - folie do telefonów Galaxy S8 i S9 na cały ekran

2018-07-06
Ringke Invisible Defender - folie do telefonów Galaxy S8 i S9 na cały ekran
Użytkownicy Galaxy S8 i S9 wiedzą, że odpowiednie zabezpieczenie telefonu na wypadek różnorodnych uszkodzeń jest kwestią priorytetową. Telefony sygnowane znakiem Samsung charakteryzują się bardzo dobrą fabryczną odpornością, jednak smartphony nie są w stanie uciec przed swoją kruchością. Wypadnięcia telefonu z ręki zdarzały się i zdarzać się będą – i to zawsze w najmniej odpowiednim momencie. Zabezpieczenie się na taką ewentualność, pozwala oszczędzić sobie nie tylko stresu, ale również (niejednokrotnie) sporych wydatków w przyszłości.

Folie na ekran

Folia to alternatywa dla szkła ochronnego na ekran. Folie mają tę zaletę, że lepiej przylegają do powierzchni ekranu nie zostawiając małych, pustych przestrzeni, przez które może dostać się brud pod ekran (np. drobiny piasku w czasie spaceru lub wyjścia na plażę). Współczesne folie charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością na zarysowania i zabrudzenia, chroniąc wydajnie telefon praktycznie w każdej sytuacji. Dobranie odpowiedniej folii jest niezwykle ważne – zamówienie pierwszej lepszej opcji może szybko okazać się zakupowym niewypałem. Często kupując folie lub szkła ochronne na ekran po założeniu orientujemy się, że albo nie chronią one powierzchni całego ekranu lub ich część zachodzi na przednią kamerę. W takich sytuacjach produkt okazuje się całkowicie nietrafiony, ponieważ nie chroni tak jak powinien i ogranicza komfort z użytkowania telefonu.

Poniżej propozycje dopasowanych ochronnych akcesoriów dla użytkowników Samsungów Galaxy S8 oraz S9:

RINGKE Invisible Defender Folia Ochronna Samsung Galaxy S8 (2szt) – folia ochronna skierowana do użytkowników Samsung Galaxy S8. Przejrzysta powłoka doskonale pokrywa całość ekranu, skutecznie chroniąc go przed zabrudzeniami oraz zarysowaniami. Ekran jest lepiej zabezpieczony, a sam telefon nie traci nic na swojej funkcjonalności. Folia nie zmniejsza intensywności barw ekranu oraz posiada specjalną antytłuszczową powłoką –jest to przydatna funkcjonalność, która nie pozwala na pozostawianie odcisków palców.  Folia ochronna od Ringke dopasuje się do większości etui dostępnych na rynku przeznaczonych do Galaxy S8, nie ma więc tutaj obawy, że kupione folie, będą się „gryzły” z posiadanym już sprzętem ochronnym. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że folię bardzo łatwo się nakłada bez pozostawiania irytujących pęcherzyków powietrza.

Przeźroczysta Folia Ochronna RINGKE Invisible Defender Samsung Galaxy S9 (3szt) – 3 przezroczyste folie na cały ekran do Samsunga Galaxy S9, to niezbędnik dla każdego użytkownika, który chce mieć pewność, że jego telefon jest odpowiednio zabezpieczony. Pokrywająca cały ekran folia chroni przed zabrudzeniami i zarysowaniami dopasowując się do większości caseów, pokrowców oraz etui dostępnych na rynku. Po założeniu nie zostawia ona pęcherzyków powietrza, dzięki nowoczesnemu zaprojektowaniu. Nie ogranicza ona również działania sprzętu oraz komfortu płynącego z użytkowania – nie rozmywa, ani nie zmniejsza jasności ekranu po nałożeniu.

Folie ochronne to bardzo dobra alternatywa dla szkieł oraz pancernych nakładek, które nie zawsze są w stanie sprostać stawianym przed nimi wymaganiom. Niewielka cena oraz kilka folii w pakiecie sprawia, że zestawy ochronne kompatybilne z modelami S8 i S9 są niewielkim wydatkiem, który dzięki swojej jakości bardzo szybko się zwraca.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41961 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Dostawa w 24h.
2024-05-19
Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i sprawnie, bardzo polecam zakupy w tej firmie
pixel