Darmowa dostawa od 80,00 zł

Profesjonalne rysiki Adonit do telefonów i tabletów

2017-08-12
Profesjonalne rysiki Adonit do telefonów i tabletów
Dotykowe ekrany zrewolucjonizowały świat, zwiększyły intuicyjność posługiwania się telefonami, które jak powszechnie wiadomo, już od dawna nie służą jedynie do wykonywania połączeń czy wysyłania SMS-ów.
Obecnie pojawiło się bardzo dużo profesjonalnych tabletów czy aplikacji, które mają sprawić, że jedno urządzenie będzie wystarczające do wykonywania codziennych prac, a interfejsy zostały na tyle dopracowane, że łatwiej obsługiwać je palcami niż stylusami. Nasuwa się zatem pytanie, czy rysiki dalej są nam potrzebne?
Firma ADONIT to zupełnie inne podejście do funkcjonalności rysików. Dzięki właściwe dobranemu rysikowi możesz łatwiej pracować, więcej tworzyć, a także pisać i rysować na tablecie. Dostępna gama produktów sprawia, że ekrany są bardziej wydajne, znajdź rysik, który pasuje do Twojego stylu pracy.
W naszym sklepie obecnie dostępnych jest pięć modeli.
Profesjonalne Rysiki Adonit do Telefonu i Tabletu


Pixel


Urządzenie wysokiej jakości, na pierwszy rzut oka aluminiowe wykończenie kojarzy się z dobrej klasy długopisem. Zastosowany materiał oraz jakość wykonania sprawiają, że rysik pewnie leży w dłoni. Pixel działa na

zasadzie komunikacji Bluetooth i nadaje się do korzystania z prawie każdym iPadem (iPad Mini, iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro 12.9) i nowszymi iPhonami
(iPhone 5, 5c, 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s, 6s Plus, 7, 7 Plus).
Stylus posiada końcówkę w rozmiarze 1.9 mm, która wywołuje opór zbliżony do tego, który występuje podczas standardowego pisania na papierze. Dzięki czemu osiągnięto bardzo wysoką precyzję i responsywność urządzenia.
Rozpoznaje aż 2048 poziomów siły nacisku, pozwalając tym samym na rysowanie najróżniejszych linii, o różnej szerokości podobnie, jak ma to miejsce podczas pisania piórem lub pędzlem.
Dodatkowo Pixel rozpoznaje czy został odłożony, czy jest trzymany w dłoni, a co za tym idzie - nie trzeba go co chwila ręcznie wyłączać lub włączać.

Dash 3


Wykonany z wysokiej jakości aluminium, przyjemny zarówno dla oka, jak i dla ręki. Idealny dla ekranów urządzeń z systemem iOS oraz Android. Nie wymaga bluetooth, zatem można go używać przy każdym

urządzeniu. Posiada przyjazny system click-and-go, co pozwala na szybkie uchwycenie inspiracji. Nowsza wersja końcówki 1,9 mm umożliwia zwinne i bardziej precyzyjne pisanie.
Bateria gwarantuje pracę nawet do 14 godzin, a dołączona stacja ładująca USB pozwala na szybkie ładowanie w 45 min. Posiada wskaźnik zasilania LED.

Snap

Wyjątkowo cienki profil, niewielkie wymiary oraz magnetyczne mocowanie sprawiają, że rysik można mieć zawsze przy sobie. Końcówka o średnicy 1,9 mm zapewnia precyzję i dokładność naturalnego pisma i rysunku.

Interesującą funkcją, z której ucieszą się miłośnicy selfie, to wywoływanie migawki aparatu iPhone'a poprzez przycisk na obudowie stylusa. Wystarczy jedynie ustawić telefon, włączyć apart i można robić zdjęcia
na odległość. Nadaje się do ekranów dotykowych Apple oraz urządzeń z systemem Android. Bateria gwarantuje pracę do 7 godzin.

Mini 3

Nowoczesny rysik marki Adonit dla dotykowych ekranów urządzeń z systemem iOS oraz Android. Został Wykonany z wysokiej jakości aluminium i stali, co sprawia, że rysik prezentuje się niezwykle elegancko.
Idealnie odwzorowuje pismo, a dzięki dodatkowemu dyskowi przy końcówce tworzy cienką linię, aby pisać i rysować precyzyjnie. Mały o kompaktowych rozmiarach posiada klips mocujący, utrzymując minimalistyczny
design. Możesz go zawsze mieć przy sobie.

Dash 2

Smukły o ergonomicznym kształcie rysik nie pozostawia śladów na ekranie dotykowym, nie ma zatem obaw o porysowanie, czy zamazywanie. Wystarczy jedno kliknięcie, a rysik jest gotowy do użycia. W precyzyjny sposób
odwzorowuje pismo oraz szkic. Współpracuje ze wszystkimi ekranami dotykowymi z systemem iOS oraz Android. Wyposażony w baterię gwarantuje pracę nawet do 14 godzin, a dołączona stacja ładująca USB pozwala
na szybkie ładowanie 45 min.

Tablety sukcesywnie zastępują notatniki. Przy pomocy takich gadżetów, jak rysiki Adonit zapiski stają się tak wygodne, jak pisanie na kartkach. Ewolucja trwa. Czy to pierwszy krok do cyfrowego papieru?
Stylusy marki Adonit w sklepie XGSM.pl
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Ogólnie, szybka dostawa, sprawnie i bez problemów
2024-05-29
Pomyliłem model telefonu. Obsługa bez problemu podpowiedziała co zrobić. Szybkość dostarczenia przesyłki bez zarzytu
pixel