Darmowa dostawa od 80,00 zł

Paski i inne akcesoria do Xiaomi Mi Band 2 i Mi Band 3

2018-06-23
Paski i inne akcesoria do Xiaomi Mi Band 2 i Mi Band 3
Smartwatche to obecnie dodatek standardowy w życiu nowoczesnego człowieka. Pomagają one wygodniej funkcjonować oraz skuteczniej realizować swoje cele. Smartwatche wykorzystywane są głównie jako „wspomaganie” przy treningach. Mierzenie swoich osiągnięć, sprawdzanie polepszających się statystyk oraz porównywanie swoich wyników ze znajomymi (jak i chwalenie się nimi na swoich kanałach social media), działa motywująco. Na rynku pośród wielu oferowanych opcji na zegarki smartwatch ze swoją ofertą wybija się Xiaomi. Rozwiązania udostępniane przez tego światowego giganta doskonale wpasowują się w potrzeby oraz możliwości finansowe większości konsumentów. Jednak smartwatch nie jest gadżetem niezniszczalnym i trzeba odpowiednio o niego zadbać.

Co dokupić do Smartwatcha od Xiaomi?

Same zegarki od Xiaomi odznaczają się dużą bazową wytrzymałością – muszą one w końcu być w stanie znieść intensywne tempo życia nowoczesnego człowieka. Jednak zegarki od Xiaomi to nie tylko funkcjonalność. Każdy model to efekt tysięcy godzin testów, planowania oraz analiz potrzeb klientów. W rezultacie otrzymuje się produkt, który doskonale dopełnia naszą codzienność (bez wywracania jej do góry nogami). Kilka akcesoriów dodatkowych trzeba jednak dokupić. Najlepiej zacząć od rezerwowych kabli ładujących jak Czarny Kabel USB Do Ładowania Xiaomi Mi Band 2 - 15cm . Kable USB są elementem, na który nie zwraca się uwagi do momentu, gdy ich zabraknie. Te dodatki „psują się” najczęściej w skutek złego obchodzenia się z nimi – np. częste zwijanie lub pozostawianie na pastwę losu między ładowaniami. Posiadanie rezerwy sprawia, że ryzyko nagłej przerwy w działaniu smartwatcha i brak możliwości rejestrowania swoich osiągnięć treningowych przestaje być problemem. Po pewnym czasie człowiek przyzwyczaja się np. do codziennego sprawdzania dziennych statystyk, gdy nagle smartwatch się rozładuje i nie można go doładować, to pojawia się niepotrzebna frustracja. Rezerwowy kabel ładujący pozwala tego uniknąć. Jest to również dodatek, który zwyczajnie lepiej mieć na stanie, nawet jeśli kabel podstawowy dalej sprawnie działa.

Opaski oraz szkła ochronne

To kolejne dodatki, którymi warto się zainteresować już na wstępie. Xiaomi Mi Band 2 i Mi Band 3 to szerokie spektrum możliwości do osobistych usprawnień. Szkła oraz zamienne opaski pozwalają zachować „świeżość” oraz pełną funkcjonalność swojego smartwacha na dłużej. Mimo dużej odporności smartwatche od Xiaomi niezniszczalnymi nie są, a wypadki podczas treningów się zdarzają. Warto dodatkowo zadbać o posiadany sprzęt. Ochrona ekranu jak np.: Przeźroczysta Folia Ochronna na Ekran Xiaomi Mi Band 2 to niewielki wydatek, który szybko się zwraca, dając między innymi uczucie spokoju i świadomość, że nie trzeba już martwić się o rysy. Posiadanie przynajmniej jednej zamiennej opaski również jest wskazane. Oryginalne opaski Xiaomi będą służyły długo, jednak zdarzają się różne sytuacje np. zgubienie opaski podczas podróży, zostawienie w hotelu itp. Rezerwa jak: Opaska Xiaomi Mi Band 2 nie będzie dużym wydatkiem, a pozwoli nam cieszyć się w pełni swoim smartwatchem w każdej sytuacji.

Lato to najlepszy czas na dokupienie kilku dodatkowych akcesoriów do swojego Xiaomi, im cieplej tym ruszamy się więcej, warto jest mieć pewność, że zawsze mamy możliwość zarejestrowania swoich wyczynów.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Pomyliłem model telefonu. Obsługa bez problemu podpowiedziała co zrobić. Szybkość dostarczenia przesyłki bez zarzytu
2024-05-29
Jest okej.
pixel