Darmowa dostawa od 80,00 zł

Pancerne etui i szkła ochronne do Sony Xperia XA2 i XA2 Ultra

2018-04-18
Pancerne etui i szkła ochronne do Sony Xperia XA2 i XA2 Ultra
Sony Xperia XA2 oraz XA2 Ultra cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Telefony te doskonale wpasowały się w oczekiwania użytkowników odznaczając się bardzo dobrą funkcjonalnością oraz możliwościami do personalizacji. Jednak nawet Sony nie jest w stanie uciec przed głównym problemem smartphonów – podatnością na uszkodzenia.


Coraz większe ekrany – coraz większy problem

Ekran dotykowy w smartphonie to element, który jest najbardziej narażony na uszkodzenia. Oczywiście jak kupimy telefon, to przez pierwsze tygodnie na pewno będziemy się z nim obchodzić jak z przysłowiowym jajkiem, jednak wcześniej czy później wypadnie nam z ręki, kieszeni lub torebki. Nieważne jak bardzo by się nie uważało telefon w końcu wyląduje na ziemi i to prawdopodobnie ekranem w dół. Dla każdego użytkownika jest to sytuacja wyjątkowo stresująca. Czy po odwróceniu telefonu zastaniemy tam rysę (do przeżycia), czy pęknięcie, które zmusi nas do szukania usług serwisowych? By ekran się zniszczył telefon wcale nie musi upaść. Nawet nosząc telefon w etui, case’ie lub pokrowcu nie jesteśmy w stanie w pełni zabezpieczyć ekranu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa telefonu oraz przedłużenia jego żywotności i oczywiście oszczędzenia sobie nieplanowanych wydatków w przyszłości warto zainwestować w szkła hartowane, które dopełnią etui.

Smartphony od Sony mimo bardzo dobrym wyników w testach wytrzymałości w dalszym ciągu pozostają kruche i podatne na uszkodzenia. Kupienie pancernego etui, jak na przykład: Czarne Matowe Etui IMAK Dropproof Sony Xperia XA2 Ultra oraz dopełnienie go o szkła ochronne sprawi, że telefon zyska zbroję, dzięki której będzie w stanie przeżyć praktycznie wszystko. Noszenie telefonu w torebce czy kieszeni razem z innymi przedmiotami może szybko zarysować nie tylko ekran, ale również obudowę. W efekcie z każdym dniem telefon wygląda coraz mniej estetycznie, a jego dalsza (pełna) funkcjonalność stoi pod znakiem zapytania.

Szkła pancerne do telefonów Sony to artykuł pierwszej potrzeby dla każdego użytkownika, który chciałbym się swoim telefonem cieszyć możliwie jak najdłużej. Poniżej kilka przykładów szybek, których zakup warto rozważyć:
- Mocolo TG+3D Szkło Hartowane Sony Xperia XA2 Ultra - Black
- SHTL Szkło Hartowane Sony Xperia XA2 Ultra

Łączny koszt szkła hartowanego oraz wydajnego (najlepiej pancernego o ile zależy nam na wytrzymałości) etui powinien zamknąć się w granicach 120 – 150 zł. Biorąc pod uwagę, że ten wydatek oszczędzi nam znacznie większych w przyszłości, szybko dojdzie się do wniosku, że będzie to inwestycja, która zwracać się będzie codziennie z każdym wyjęciem (bez stresu) telefonu z kieszeni, torebki lub plecaka.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Ogólnie, szybka dostawa, sprawnie i bez problemów
2024-05-29
Jest okej.
pixel