Darmowa dostawa od 80,00 zł

Ochronne etui do Samsung Galaxy A12

2021-09-10
Ochronne etui do Samsung Galaxy A12

Dwuczęściowe etui ochronne Tire Armor do Samsung Galaxy A12 w kolorze czarnym. Wykonane z wytrzymałego silikonu, który z łatwością dostosowuje się do kształtu urządzenia, nie powiększając tym samym znacząco jego objętości. Etui zapewnia bardzo dobrą ochronę telefonu, między innymi dzięki wzmocnieniach w newralgicznych miejscach podatnych na uszkodzenia – takich jak narożniki ekranu. Chropowate boki ułatwiają trzymanie telefonu w dłoni. Etui posiada rozkładaną podstawkę, na której można oprzeć telefon i komfortowo korzystać z niego w pozycji poziomej. Wzór w kształcie opony.

 

 

Pancerne etui ochronne NOX do Samsung Galaxy A12 w kolorze niebieskim. Wykonane z materiału zapewniającego maksymalną ochronę Twojemu telefonowi. Lekko podwyższona wysokość etui izoluje ekran urządzenia od powierzchni płaskich, co minimalizuje ryzyko porysowania ekranu. Etui wyposażone w obrotowy ring, który znacząco ułatwia korzystanie z telefonu oraz uniemożliwia sytuację, w której urządzenie mogłoby wypaść z ręki. Dodatkowo może służyć jako podstawka, na której można oprzeć telefon i komfortowo oglądać swój ulubiony film. Etui można podczepić pod magnetyczny uchwyt, co jest szczególnie przydatne w trakcie jazdy samochodem.

 

Etui ochronne Antidrop do Samsung Galaxy A12. Silikonowe boki ze wzmocnionymi rogami zapewniają skuteczną ochronę przed upadkiem, przy czym idealnie wpasowują się w ramy urządzenia, nie powiększając znacznie jego objętości. Etui wykonane z przezroczystego materiału, który nie zasłania oryginalnego koloru telefonu ani loga producenta. Etui jest w pełni funkcjonalne, posiada odpowiednie wycięcia na aparat, wejścia multimedialne oraz przyciski.

 

Etui ochronne Kickstand Ring do Samsung Galaxy A12 w kolorze czarnym. Wykonane z wytrzymałego i amortyzującego uderzenia materiału. Elastyczne, silikonowe boki z łatwością wpasowują się w ramy urządzenia, nie powiększając tym samym zauważalnie wymiarów telefonu. Lekko podwyższony profil etui uniemożliwia kontakt ekranu z powierzchnią płaską, co minimalizuje ryzyko porysowania ekranu. Etui posiada rozkładany ring, który może służyć jako dodatkowy uchwyt niwelujący możliwość upuszczenia telefonu z dłoni. Świetnie sprawdza się również jako podstawka, na której można oprzeć telefon w pozycji poziomej.

 

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

Polecane

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Bardzo szybko dostarczone
2024-05-19
Dostawa w 24h.
pixel