Darmowa dostawa od 80,00 zł

Moto G5S i akcesoria, które poprawią jego użytkowanie

2018-01-18
Moto G5S i akcesoria, które poprawią jego użytkowanie
Motorola od zawsze była marką, wobec której chętnie zwracali się użytkownicy telefonów komórkowych. Lata lecę, tendencje konsumenckie nie słabną. Mogłoby się wydawać, że Motorola została skutecznie wyparta z rynku przez innych producentów smartphonów – błąd. Firma trzyma się doskonale i wypuszcza na rynek nowe modele, które w krótkim czasie zjednują sobie szerokie rzesze odbiorców.

Najnowszy smartphone od Motoroli Moto G5S dobrze uplasował się w nowościach 2017 roku. Teraz w kilka miesięcy od premiery, jego cena zaczyna spadać. Co za tym idzie cena artykułów dodatkowych – czyli wszelkich akcesoriów poprawiających użytkowanie również spada. W rezultacie planując kupno nowego telefonu oraz pobocznego „doposażenia” można sporo zaoszczędzić. Nie chodzi tu oczywiście o drastyczne cięcie kosztów. Moto G5S jest warty swojej ceny. W testach funkcjonalności nie wypada on gorzej w porównaniu do innych smartphonów dostępnych na rynku – Motorola jest dobrą oraz sprawdzoną alternatywą.


Dodatkowe sprzęty

Każdy smartphone zwyczajnie musi mieć jakieś dodatkowe wyposażenie. Mimo, że nowoczesne komórki są coraz bardziej funkcjonalne bez pewnych elementów zwyczajnie się nie obejdzie. Pierwszym zakupem po nabyciu telefonu jest etui lub dedykowany case, Smartphony mimo swojej większej funkcjonalności z każdą kolejną generacją stają się coraz bardziej „kruche” oraz podatne na szkodliwe działania czynników zewnętrznych. Upadki, zabrudzenia, zarysowania, zalania – to zaledwie tylko niektóre „scenariusze”, z którymi użytkownik nie chciałby mieć do czynienia. Dedykowane etui (DuxDucis Granatowe Etui SkinPro Motorola Moto G5S) lub hybrydowy case (Etui Hybrid Armor Stand Motorola Moto G5S) automatycznie przedłużą życie nowej Motoroli dając, użytkownikowi świadomość, że telefon jest adekwatnie zabezpieczony.


Co jeszcze?

Sfera akcesoriów dodatkowych jest dość rozległa. Kupując nowy telefon niektóre dostaje się na wstępie jak słuchawki, jednak zapas na stanie warto mieć. Akcesoria takie jak powerbank, zestaw słuchawkowy, czy hartowane szkło ochronne na ekran (SHTL Szkło Hartowane Motorola Moto G5S) pozwolą lepiej wykorzystywać możliwości nowego smartphona od Motoroli na co dzień.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam. Towar zgodny z opisem.
2024-05-29
Szybko I zgodnie z opisem.
pixel