Darmowa dostawa od 80,00 zł

Ładowarki Indukcyjne do Galaxy S9 i S9 Plus

2018-05-16
Ładowarki Indukcyjne do Galaxy S9 i S9 Plus
Ładowanie bez użycia kabla to przyszłość oraz coraz wyraźniej wchodzący standard. Jeszcze niedawno użytkownicy telefonów mogli pomarzyć o rozwiązaniach, które zaoszczędziłyby problemu w potykaniu się o kable oraz bycia uzależnionym od położenia najbliższego gniazdka. Ładowarki indukcyjne coraz częściej dopełniają telefonów, nowocześnie zorientowanych konsumentów. Widać to najlepiej po nowych Samsungach.

Galaxy S9 i S9 Plus indukcyjnie

Swoją premierę telefony Galaxy S9 i S9 Plus miały stosunkowo niedawno. Fakt, smartphonowy rynek zmienia się bardzo dynamicznie, jednak nie można powiedzieć, że najnowsze opcje od Samsunga pozostają w tyle za konkurencją, czy szybko się absolutyzują. Popularność tych modeli wśród tysięcy użytkowników na całym świecie sprawia, że sfera produktów akcesoriów pobocznych coraz bardziej się rozszerza. Ładowarki indukcyjne są nie tylko możliwością oraz alternatywą – użytkownicy zwyczajnie wymagają opcji ładowania indukcyjnego. Co zatem wybrać? Wbrew pozorom ładowarki indukcyjne do Galaxy S9 i S9 Plus nie będą „kosmicznym” wydatkiem. Cena znajduje się na poziomie, który jest w stanie zaakceptować każdy posiadacz nowoczesnego telefonu. Opcji na rynku do ładowarek indukcyjnych jest sporo. Jednak nie każda ładowarka kompatybilna z wieloma modelami smartphona, będzie obsługiwać nowsze wersje.

Dobrą wersją jest np. Czarna Oryginalna Ładowarka Indukcyjna Samsung EP-N5100BBEGWW bardzo finezyjny wygląd będzie pasował do nowoczesnych pomieszczeń, a także do samego telefonu. Dioda LED informuje o stanie naładowania, a otwory wentylacyjne skutecznie zapobiegają przegrzaniu.Czarna-Oryginalna-Ladowarka-Indukcyjna-Samsung-EP-N5100BBEGWW                                 ROCK P38 Bateria Zewnętrzna Power Bank z Ładowaniem Indukcyjnym 8000 mAh - Black

Dlaczego uważać?

Ponieważ nie każdy telefon z funkcją indukcji będzie działać lub będzie się ładować w tym samym tempie. Technologia quick charger jest obecnie używana w większości ładowarek kablowych do smartphonów (możemy telefon w pełni naładować w godzinę, a nie w cały dzień), jednak nie wszystkie ładowarki indukcyjne ładują różne modele telefonów. Ładowarką, która obsługuje quick charge, jest przystępna cenowo oraz pasuje do kilku różnych modeli telefonów jest wspomniana wyżej opcja od Samsunga, jak i SPIGEN SGP F303W Czarna Bezprzewodowa Ładowarka Indukcyjna Fast Charging.
Ta ostatnia jest opcją skierowaną dla nowszych telefonów. Użytkownicy, którzy nie chcą rezygnować ze swoich starych komórek mogą również zainwestować w indukcyjny powerbank ROCK P38 Bateria Zewnętrzna Power Bank z Ładowaniem Indukcyjnym 8000 mAh - Black, który z pewnością sprawdzi się w czasie letnich wyjazdów.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam
2024-05-29
Jest okej.
pixel