Darmowa dostawa od 80,00 zł

LG Q6 i akcesoria, w które musisz go zaopatrzyć!

2018-01-19
LG Q6 i akcesoria, w które musisz go zaopatrzyć!
LG Q6 to dość popularny model telefonu znajdujący się w codziennym użyciu. Jednak popularny nie znaczy nudny. Q6 bardzo dobrze wypada w testach porównawczych, nie dziwi więc, że nowocześnie zorientowani użytkownicy lgną w stronę tego rozwiązania. Jednak każdy smartphone potrzebuje dodatkowej ochrony oraz kilku pobocznych gadżetów by być zdolnym w pełni wykorzystać jego możliwości.


Dodatki do LG

Popularny nie znaczy nudny. Chociaż wszystkie Q6 po wyjęciu z pudełka wyglądają tak samo, to nie znaczy, że muszą one zachować swój fabryczny wygląd do końca użytkowania. Etui lub dedykowany case do LG Q6 (np. Czarne Etui Tire Armor LG Q6 lub Czarne Etui GEL LG Q6) z pewnością będzie, a raczej powinno być jednym z pierwszych zakupów z akcesoriów pobocznych. Etui nie tylko chroni telefon przed niekorzystnym działaniem różnorodnych czynników – jak brud, kurz, czy uszkodzenia mechaniczne mogące zaistnieć po upadku. Etui nadaje telefonowi charakteru – niepowtarzalnego charakteru. Sfera produktów ochronnych w postaci etui i case’ów do telefonów cały czas się rozrasta. Etui jest najprostszym sposobem na wyróżnienie się. Telefon stał się w końcu obecnie jednym z bardzo istotnych elementów personalnego wizerunku, jest on wizytówką, która potrafi szybko przekazać określone idee ważne dla użytkownika. Etui to najprostszy, najtańszy i najskuteczniejszy sposób na spersonalizowanie swojego telefonu, bez ryzykowania utraty na jego funkcjonalności. Różnorodność oferowanych wzorów jest ogromna – także w morzu dostępnych produktów każdy znajdzie coś dla siebie.

Zabezpieczenie nie kończy się jednak na etui. Najbardziej podatnym na uszkodzenia w smartphonie jest ekran – LG Q6 nie jest tutaj wyjątkiem. Dodatkowa powłoka ochronna na ekran (np. SHTL Przezroczysta Folia Ochronna na Ekran LG Q6) to niewielki wydatek, który przedłuży żywotność telefonu, a użytkownikowi oszczędzi stresu wymiany ekranu, gdy pojawi się na nim szpecąca rysa.


Dodatki to nie tylko ochrona

By cieszyć się lepiej z możliwości swojego smartphona szczególnie jeśli jest się osobą aktywną warto zainwestować w dodatki, dzięki którym nie będzie się uzależnionym od długości kabla oraz sąsiedztwa gniazdka. Powerbank można zabrać ze sobą wszędzie i szybko doładować telefon. Czasy kiedy komórka „trzymała” kilka dni coraz szybciej odchodzą do przeszłości. Nowoczesne smartphony w zależności od tego do czego je wykorzystujemy trzeba ładować nawet raz dziennie. Nic tak nie psuje wyjścia, gdy chcemy zrobić grupowe zdjęcie, a po wyjęciu telefonu z kieszeni wita nas ciemny ekran. Powerbank szybko eliminuje tego typu problemy. Kolejnym wartym uwagi dodatkiem są zapasowe kable ładujące. Wraz ze zmianą przepisów większość telefonów posiada wejście micro USB, jednak kupno dedykowanego kabla zawsze jest bezpieczniejsze. Będąc wyposażonym w powyższe dodatki można efektywniej działać ze swoim telefonem nie martwiąc się zbytnio o jego uszkodzenie oraz nagłą utratę kontaktu ze światem.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam
2024-05-29
Pomyliłem model telefonu. Obsługa bez problemu podpowiedziała co zrobić. Szybkość dostarczenia przesyłki bez zarzytu
pixel