Darmowa dostawa od 80,00 zł

LG G6- Recenzja i najlepsze akcesoria dla tego telefonu!

2018-03-20
LG G6- Recenzja i najlepsze akcesoria dla tego telefonu!
LG od lat szło ramię w ramię z innymi światowymi markami w produkowaniu wysokiej jakości smartphonów. Jednak w 2017 zauważalnie wysunęło się na prowadzanie za sprawą LG G6, który szybko zrobił furorę pośród światowych użytkowników. Nawet zdeklarowani fani porzucali rozwiązania innych marek na rzecz nowego G6. Zapewniał on kilka udogodnień, które były już w bazowe konstrukcji, co za tym idzie nie trzeba było kupować do niego szeregu dodatkowych akcesoriów. Jednym z takich udogodnień była wodoszczelna obudowa.

Ten aspekt znacznie ułatwił życie aktywnym użytkownikom, którzy używają telefonów podczas codziennych treningów – biegi, trekking czy jazda na rowerze. Drugim aspektem był ekran, który swobodnie mógł konkurować z rozwiązaniami innych firm, niekiedy znacznie je przewyższając pod względem jakości. Mówiąc w skrócie LG G6 swoją funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem szybko wpasował się w oczekiwania użytkowników. Pamiętajmy, że poprzedni rok obfitował w wiele nowości na smartphonowym rynku, a LG w walce o klientów wyszedł na prostą.


Dodatki jednak niezbędne

Mimo bardzo dobrej wytrzymałości LG G6 niezniszczalny nie jest. Telefon w dalszym ciągu jest podatny na uszkodzenia mechaniczne. Jak każdy smartphone, upadek z nawet niewielkiej wysokości może skończyć się albo stratą na ogólnej funkcjonalności albo permanentnym wyeliminowaniem z obiegu. Zainwestowanie w etui czy case (jak np. Etui Hybrid KickStand LG G6 – Black) jest jak najbardziej zalecane. Zakup ten pozwoli dłużej cieszyć się swoim telefonem, bez nieustannych obaw o to, że w najbliższym czasie trzeba będzie (znów) odwiedzić serwis. Etui to konieczny zakup. Pozostałe dodatki, chociaż opcjonalne nie uszczuplą portfela, dadzą użytkownikowi więcej swobody w używaniu swojego telefonu oraz świadomość, że się nie zniszczy. Coraz większe ekrany dotykowe to standard w każdej kolejnej generacji smartphonów. LG G6 nie unika tego trendu. Jednak to właśnie ekran jest najbardziej podatny na uszkodzenia. Wszelkiego rodzaju rysy oraz ryski nie tylko ograniczają funkcjonalność, ale zwyczajnie nieestetycznie wyglądają, a przecież prezencja ma nadrzędne znaczenie. Zakup ochronnej szybki najlepiej pancernej jak (3MK HardGlass 2 Szkło hartowane do LG G6) to niewielki koszt, który w połączeniu z wydajnym casem pozwala smartphonowi „przeżyć” praktycznie wszystko. Jak było wspominane wcześniej LG G6 charakteryzuje się bardzo dobrą wytrzymałością, której za niewielkie pieniądze można pomóc. Case’y, etui, szybki to podstawowe dodatki, w które powinien zainwestować każdy użytkownik zmieniający telefon – z pewnością będzie to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam. Towar zgodny z opisem.
2024-05-29
Ogólnie, szybka dostawa, sprawnie i bez problemów
pixel