Darmowa dostawa od 80,00 zł

Jakie etui do Samsung Galaxy Note8 wybrać?

2018-03-07
Jakie etui do Samsung Galaxy Note8 wybrać?
Samsung Galaxy Note 8 cieszy się obecnie coraz większym powodzeniem na smartphonowym rynku. Jest on wydajnym modelem, który cenowo mieści się w granicach rozsądku dla przeciętnego użytkownika. W efekcie jest to dobra alternatywa w stosunku do innych popularnych marek, która nie wypada gorzej w testach funkcjonalności.

Mimo, że Galaxy Note 8 jest jak na smartphone dość wytrzymały to jak każdy tego rodzaju sprzęt, jego podatność na uszkodzenia mechaniczne, jak i ograniczenie funkcjonalności przez zabrudzenia czy zalania jest dość duża. Upadek z niewielkiej wysokości może telefon permanentnie wyeliminować z użycia. Drżenie przy każdorazowym wyciąganiu telefonu z kieszeni lub torebki jest mało praktyczne – nie można cieszyć się w pełni funkcjami swojego telefonu, gdy obchodzimy się z nim jak z przysłowiowym jajkiem. Brutalna prawda jest taka, że telefon i tak wypadnie nam z ręki – i stanie się to raczej wcześniej niż później. Można jednak negatywnym skutkom skutecznie przeciwdziałać.

Etui na ratunek

Zakup etui nie jest już tylko możliwą opcją do rozważenia, ale zwykłą koniecznością. Dodatkowe zabezpieczenie Galaxy Note 8 w postaci wydajnego etui nie zmniejszy jego funkcjonalności, lecz szybko przedłuży żywotność telefonu, a użytkownikowi da więcej swobody w operowaniu nim na co dzień. Etui nie oznacza jednak nudy, producenci dają swoim odbiorcom szerokie pole do popisu oraz wyrażenia siebie poprzez zabezpieczenie swojego telefonu. W końcu obecnie smartphone stał się ważną personalną wizytówka. Jeśli zależy nam na bardziej tradycyjnym wyglądzie, który podkreśla profesjonalizm i sprawdzi się doskonale w przestrzeni firmy to etui QIALINO Czarne Skórzane Etui Stand Book Samsung Galaxy Note 8, będzie trafionym rozwiązaniem. Jeśli z kolei nie chcemy tracić bazowego wyglądu telefonu, ale zabezpieczyć go przed zarysowaniem oraz zmniejszyć możliwość uszkodzeń w skutek upadków to warto skupić się na opcjach typu Metal Bumper.

Etui to nieduży wydatek

Koszt dobrej jakości etui nie przekroczy 50 – 80 zł, biorąc pod uwagę, że większość telefonów użytkowanych na rynku ma wartość kilku tysięcy złotych, kupno zabezpieczenia staje się inwestycją, która bardzo szybko się zwraca. Niechroniony telefon często bardzo trudno naprawić, a koszty wymiany poszczególnych komponentów wiążą się z długim czasem „leżenia” telefonu w serwisie. Lepiej uniknąć tego typu sytuacji i zapoznać się z szerokim wachlarzem produktów ochronnych dedykowanych do Galaxy Note 8.
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam
2024-05-29
Jest okej.
pixel