Darmowa dostawa od 80,00 zł

Jak wybierać etui do Xiaomi Mi A1

2017-12-09
Jak wybierać etui do Xiaomi Mi A1
Xiaomi to jeden z popularniejszych smartphonów używanych na rynku. Konsumenci zwracają się w stronę rozwiązań tej firmy ceniąc sobie funkcjonalność, ciekawy wygląd, szeroki zakres dodatków oraz w „ludzki” przedział cenowy. Jednak jak każdy inny smartphone Xiaomi Mi A1 potrzebuje dodatkowej ochrony.


Czy na pewno?

Bez etui, pokrowca lub case’u można się obyć. Jednak, gdy telefon upadnie (a to się stanie w najmniej odpowiednim momencie) to koszt potencjalnej naprawy znacznie przekroczy zrobioną chwilową oszczędność. Akcesoria ochronne do Xiaomi Mi A1 są tanie, wydajne oraz co najważniejsze nie są nudne. Czasy kiedy etui były monotematyczne odeszły do przeszłości. Obecnie za pomocą etui, pokrowca czy cese’u można błyskawicznie podkreślić estetykę swojego telefonu oraz tchnąć w niego nowe życie. Opcji na rynku jest sporo, jednak przed kupnem trzeba zadać sobie pytanie czego potrzebujemy.

- Pokrowce – to przeważnie standardowe „flipowe”, kieszeniowe zabezpieczenia, które mogą dodatkowo służyć jako holder do kart czy dokumentów. Produktów z tej kategorii jest na rynku najwięcej i są one najprostsze w późniejszej personifikacji – jak np. nanoszeniu grafik.

- Etui – podobnie jak wyżej różnorodność modeli z każdym rokiem wzrasta, nie tylko w przypadku Xiaomi Mi A1. Dedykowane etui zapewnia lepszą funkcjonalność telefonu oraz brak obaw o awarie w wyniku upadku, czy zabrudzenia. Etui dają jednak szersze pole do manewru przy lepszym wyrażeniu siebie za pomocą wyglądu swojego telefonu niż pokrowce. Może wydawać się to zabawne, jednak prawdą jest, że telefon stał się częścią osobistej wizytówki i wpływa na sposób w jaki jesteśmy postrzegani (szczególnie w środowisku biznesowym).
Skórzane etui Flexi Book Xiaomi Mi A1

- Case’y – to ochrona na najwyższym poziomie. Tego typu „pokrowce” są w stanie znieść praktycznie wszystko. Case’y dedykowane do Xiaomi Mi A1 doskonale zabezpieczają telefon przed negatywnym skutkiem działania wstrząsów, dzięki czemu świetnie wpisują się w potrzeby aktywnie żyjącej osoby. Joggingi, jazdy na rowerze oraz trekkingi nie są już tak dużym zagrożeniem dla telefonu, niż gdy trzymany był on w kieszeni.

Czarne etui DROPProof GEL do Xiaomi Mi A1

Wybierz idealne etui

Jak widać opcji do zabezpieczenia swojego Xiaomi Mi A1 jest sporo. Ceny dodatków nie są wygórowane, dlatego warto się zastanowić czy nie kupić po oddzielnym modelu z każdej kategorii i zmieniać „szaty” smartphona w zależności od bieżących potrzeb.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Bez zastrzeżeń. Towar dotarł bardzo szybko, dobrze zapakowany.
2024-05-29
Polecam
pixel