Darmowa dostawa od 80,00 zł

Jak przygotować telefon na zimę

2018-02-20
Jak przygotować telefon na zimę
Zima wbrew pozorom to ciężki czas dla telefonów komórkowych. Wydawać by się mogło, że niskie temperatury wpłyną dodatnio na sprzęt – jednak o samą temperaturę się nie rozchodzi. Polska zima należy do specyficznych, warunki pogodowe potrafią się zmieniać jak w kalejdoskopie. Dla aktywnie żyjących zabezpieczenie swojego telefonu jest więc musowe.


Biegi ze sprzętem

Bieganie z telefonem komórkowym to obecnie coś powszechnego, jednak jeśli zaskoczy nas nagle deszcz czy przelotny śnieg, telefon bardzo łatwo zamoczyć. To samo tyczy się spacerów wyciągając telefon z kieszeni lub torebki bardzo łatwo jest go upuścić – w niektórych przypadkach drobna rysa jest najlepszym scenariuszem. Jednak, gdy telefon wyląduje w śnieżnej zaspie lub kałuży to nawet najlepszy serwis może nie pomóc. Sfera dedykowanych akcesoriów do konkretnych modeli telefonów jest wyjątkowo rozbudowana. Pośród dostępnych modeli pokrowców warto skupić się na tych etui, które oferują pełną wodoszczelność oraz ochronę przed wstrząsami. Ma to szczególne znaczenie dla osób, które na przekór pogodzie wybierają się np. na jogging czy rower. W takich sytuacjach telefon jest potrzebny, a trzymanie go w plecaku lub kieszeni jest zwyczajnie nieporęczne.


Ochrona nie musi być banalna

Konieczność kupienia nowego etui lub case’u dla telefonu można potraktować nie jako obowiązek lecz jako możliwość do usprawnienia swojego wizerunku. Telefon komórkowy to w końcu rodzaj personalnej wizytówki, zwraca uwagę. Kupując nowe nowoczesne etui np. z funkcją powerbanku z pewnością wywoła błysk zaciekawienia i zazdrości w oczach znajomych. Zima to czas wielu promocji, w efekcie znalezienie ciekawych oraz niedrogich opcji, które nie tylko ochronią, ale również usprawnią działanie posiadanego smartphona nie jest trudne, ani drogie. Wydajny case czy dedykowane etui to wydatek rzędu maksymalnie 100 zł. Biorąc pod uwagę, że chwila nieuwagi jest w stanie permanentnie wyeliminować z działania telefon za kilka tysięcy złotych, jest to niewielki wydatek. Kupno nowych zabezpieczeń dla telefonu w czasie zimy warto potraktować jako inwestycję, która zwróci się szybciej niż myślimy.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 43125 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Wysyłka expresowo została wysłana . Polecam w 100%
2024-06-23
Super
pixel