Darmowa dostawa od 80,00 zł

Iphone X - Top 5 case'ów dla nowego Aplle'a

2017-12-14
Iphone X - Top 5 case'ów dla nowego Aplle'a
Iphone X króluje już na rynku od jakiegoś czasu. Jeśli przymierzamy się do zakupu najnowszego cudeńka od Apple to, warto namyślić się jak je dodatkowo zabezpieczyć. Etui na telefon jest opcjonalne jednak jeśli telefon poleci na podłogę przy wyjmowaniu z kieszeni szybko zdamy sobie sprawę, że chwilowa oszczędność nie była dobrym pomysłem.


Jakie case’y będą najlepsze dla nowego Iphona X?

1) Combo PC Case iPhone – pragmatyczne oraz minimalistyczne etui, które doskonale współgra z nowoczesnością smartphona. Case ten odznacza się dużą odpornością na wstrząsy, także ma się na co dzień więcej swobody – nie trzeba obchodzić się ze smartphonem jak z jajkiem i drżeć o jego bezpieczeństwo przy każdorazowym wyciąganiu z kieszeni lub torebki.
Etui Combo PC Case iPhone X

2) ROAR KOREA Czarne Etui Fancy Diary iPhone X – dzięki temu case’owi Iphone X nie traci na swojej smukłości. Dodatkowo etui wyposażone jest w parę pobocznych gadżetów – jak np. przegródkę na karty. Wszystko możemy mieć w jednym miejscu, także wypakowywanie kieszeni staje się zbędne, klucze i telefon w zupełności wystarczą do ruszenia w świat.
ROAR KOREA Etui Fancy Diary iPhone X

3) Etui IMAK Dropproof iPhone X – ultra smukłe case’y dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, praktycznie ich nie widać. Telefon nie traci na smukłości a my mamy świadomość, że iPhone jest adekwatnie zabezpieczony na każdą ewentualność.

Czarne Etui IMAK Dropproof iPhone X
4) Speck iPhone X Cases – to case’y zaprojektowane specjalnie z myślą o aktywnych użytkownikach. Codzienne biegi oraz ogólnie prowadzenie aktywnego trybu życia może błyskawicznie niekorzystnie odbić się na sprawności telefonu. Z case’em z tej kategorii tego rodzaju problemy odchodzą do przeszłości.

SPECK Etui Presidio Grip iPhone X

5) Simple Fusion Crystal Cover iPhone X – kolejny ultra smukły case, który podkreśla futurystyczne aspekty nowego Iphona. Małe gabaryty w niczym nie zmniejszają wytrzymałości tej „zbroi” dla naszej nowej zabawki.

Bezbarwne Etui Simple Fusion Crystal Cover iPhone X

Obojętnie, którego case’u byśmy nie wybrali jedno pozostaje pewne, w jakiś rodzaj zabezpieczenia zainwestować zwyczajnie trzeba. O awarię telefonu jest łatwo, chociaż nowy Iphone X dobrze wypada w testach wytrzymałościowych, to noszenie telefonu bez adekwatnej ochrony jest zwyczajnym proszeniem się (raczej szybciej niż później) o nieszczęście. Biorąc pod uwagę koszt nowego Iphona X lub kosztu serwisowania, wydatek rzędu 100 zł na nowy case ochronny dla Iphone X jest inwestycją, która będzie się zwracała codziennie.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybka wysyłka, polecam
2024-05-19
Dostawa w 24h.
pixel