Darmowa dostawa od 80,00 zł

Iphone X - Najlepsze akcesoria, które musisz kupić!

2017-12-15
Iphone X - Najlepsze akcesoria, które musisz kupić!
Iphone X to multum możliwości w Twoim ręku. Jednak by lepiej wykorzystać możliwości swojego telefonu, warto zainwestować w kilka dodatkowych akcesoriów. Apple oczywiście wychodzi naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, stawiając na coraz to nowsze rozwiązania.

Jednak zanim weźmiemy się za bardziej zaawansowane gadżety do naszego telefonu warto skupić się na podstawach, a później powoli piąć się w górę. Co będzie najpotrzebniejsze? Odpowiedź jest prosta. Etui lub case.


Jakie etui wybrać?

Nowy Iphone niestety tak jak każdy smartphone dostępny na rynku jest bardzo podatny na uszkodzenia. Nowoczesne telefony nie mają już wytrzymałości starych Nokii 3310, które po wypadnięciu z ręki prędzej zrobią dziurę w podłodze niż się uszkodzą. W przypadku smartphonów coraz częściej sprawdza się powiedzenie, że pierwsza rysa boli najbardziej. Jeśli jest na obudowie to jeszcze jest to do przeżycia jeśli na ekranie, to problem jest bardziej bolesny.

Etui ochroni telefon przed uszkodzeniami w skutek upadku oraz znacznie przedłuży jego estetyczną żywotność. Przez pierwsze tygodnie z pewnością z nowym iPhonem będziemy obchodzili się jak z jajkiem, jednak później będzie on lądował w tej samej kieszeni z np. kluczami – na „obdrapany” efekt nie będzie trzeba długo czekać.

Etui zwyczajnie jest potrzebne, wydatek nieduży za to świadomość, że telefon jest bezpieczny będzie działać kojąco. Dodatkowo etui do Iphona X pozwalają na ciekawe spersonalizowanie wyglądu swojego telefonu, a co za tym idzie lepsze dopracowanie własnego „nowoczesnego” wizerunku.
Etui Defense Lux do iPhone X CarbonCzarne Etui Carbon UAG Urban Armor Gear Monarch do iPhone X


Gra muzyka!

Drugim krokiem jest zainwestowanie z bezprzewodowe słuchawki. Iphone X stawia na szerokie wykorzystanie bluetooth. Słuchawki oferowane przez Apple bardzo dobrze wypadają w testach także, jeśli jesteśmy uzależnieni od iTunes to jest to zakup konieczny.

Na kupno reszty gadżetów i dodatków przyjdzie czas. Iphone X to jeszcze nowość, więc nie wszystkie dodatki zdążyły już znaleźć się na rynku. Ale jednego możemy być pewni, im więcej czasu minie, tym lepiej będziemy mogli usprawnić swój telefon, tak by możliwie jak najlepiej odzwierciedlał nasz styl bycia.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Super
2024-05-29
Wszystko ok
pixel