Darmowa dostawa od 80,00 zł

Iphone X - Jaki jest? Recenzja XGSM

2017-12-12
Iphone X - Jaki jest? Recenzja XGSM

Przyszłość nadeszła – Iphone X na rynku!

Tak przynajmniej twierdzi producent. Iphone X stał się, najnowszy produkt światowego giganta i już od jakiegoś czasu króluje na rynku. Nie obyło się oczywiście bez standardowych kilometrowych kolejek (tych najbardziej zdeklarowanych fanów) oraz niewybrednych żartów użytkowników sieci.Jednak żarty na bok. Jaki naprawdę jest Iphone X poza faktem, że jego cena błyskawicznie zrobi zauważalną dziurę w budżecie „przeciętnego Kowalskiego?


Żywotniejsza bateria!

Według licznych testów, które przeprowadzają użytkownicy szybko daje się zauważyć, że Iphone X nie jest „smartphonowym Gralem” tylko kolejnym smartphonem, który w potrzeby niektórych użytkowników wpisuje się zwyczajnie lepiej. Nie będziemy się tutaj rozwodzić nad każdym detalem, bo każdy z nich jest dyskusyjny. Jednak jeśli planuje się zakup najnowszego modelu elektronicznego jabłka dla czegoś więcej, niż standardowego lansu warto trochę pomyśleć.

Iphone X ma żywotniejszą baterię, co dla każdego użytkownika ma pierwszorzędne znaczenie. Biorąc pod uwagę ile czasu dziennie spędzamy w różnych aplikacjach, świadomość, że nie będzie się uwiązanym życiowo długością kabla do ładowarki działa niejako kojąco.


Więcej pamięci i lepsze zdjęcia!

256 GB pojemności pozwala nam storować praktycznie wszystko, chociaż aktywny użytkownik i tak najprawdopodobniej zapcha telefon w przeciągu kilku tygodni.

Zdjęcia – aparat zachwalany wszędzie wokół robi gorsze zdjęcia, niż Note 8, jednak ten defekt (o ile to defekt) można 10-tce, raczej X-owi wybaczyć. Kamery od Apple zawsze odznaczały się dobrą jakością. Jeśli planujemy jednak robić telefonem zdjęcia na okładkę National Geographic to możemy sobie darować.


Naszym zdaniem

Te trzy punkty to mało, ale to już coś. Sama obudowa dla użytkownika potrafi obfitować w punkty zapalne, chcąc poruszyć je wszystkie stworzyłoby się drugą Wikipedię. Więc krótko i konkretnie. Czy Iphone X jest telefonem dobrym? Odpowiedź: Tak. Czy warto go kupić? Odpowiedź: Jeśli nas stać i chcemy być członkiem „elitarnego” klubu to tak. Czy są telefony lepsze?: Tak, ponieważ chociaż Iphone X wypada całkiem przyzwoicie to jego popularność, nie wynika z wielkiej innowacyjności i niesamowitych możliwości (przynajmniej nie w całości), lecz w dużej mierze z magii – Marketingowej Magii.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Szybka wysyłka, polecam
2024-05-19
Wszystko ok
pixel