Darmowa dostawa od 80,00 zł

Huawei P20 Pro, P20, P20 Lite - różnice

2018-05-11
Huawei P20 Pro, P20, P20 Lite - różnice
Huawei opcji dla szukających ciekawych rozwiązań technologicznych oferuje sporo. Seria P20 daje użytkownikom duże pole do popisu. Różnice pomiędzy każdą z wersji najbardziej da się odczuć w aparacie oraz ilości RAM. Reszta wnętrza pozostaje stosunkowo bez zmian. Ale nowy design zwraca uwagę.

Gdy wyciekły zdjęcia

Kilka miesięcy temu, gdy wciąż snuto domysły jakie będą nowe Huaweie, zaczęły pojawiać się wycieki oraz różnorodne spekulacje. Najwięcej dyskutowano o aparacie, który w nowszych wersjach będzie prezentował się zupełnie inaczej niż w starszych modelach. Dla przeciętnego użytkownika jest to detal, który nie ma większego znaczenia. Jednak dla zdeklarowanego fana, każdy element jest istotny, ponieważ w dużej mierze wpływa na decyzję, co będzie się dalej dokupywać do Huaweia by ten „działał” dla nas jeszcze lepiej. Szczegółowe dane techniczne można znaleźć na stronie producenta. Analiza między innymi tego ile trzyma bateria w każdym modelu przyda nam się o ile planujemy zakupić nowego Huaweia na lato – w końcu wtedy telefon częściej jest w użytku.

Która opcja lepsza?

Dla zaawansowanych użytkowników w testach najlepiej sprawdza się Huawei P20 Pro – najwięcej miejsca do zapisu danych, najwięcej RAM, najlepszy aparat. Pozostałe jednak nie zostają daleko w tyle. Wersja Lite to odchudzona odsłona standardowego P20, czyli mniej, lżej i bardziej designersko. Wszystko zależy od tego do czego telefonu będziemy używali, bo tak naprawdę każdy doskonale sprawdzi się jako codzienny smartphone. Jednak za nowość przyjdzie trochę zapłacić. Każdy z nowych P20 cenowo plasuje się na poziomie kilku tysięcy złotych, różnice w cenach między modelami duże nie będą, więc przed zakupem lepiej porównywać wersje Lite i Pro. Pro da nam najwięcej, pytanie tylko, czy będziemy w stanie wykorzystać wszystkie możliwości jakie nowy Huawei ze sobą niesie? Planując kupno nowego telefonu w swoich planach nie można pominąć Huaweia, jest to marka, która dostarcza tego czego klienci oczekują, w efekcie jest ona dobrą alternatywą dla rozwiązań innych światowych gigantów.


Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Super. Bardzo szybka dostawa.
2024-05-19
Super
pixel