Darmowa dostawa od 80,00 zł

Galaxy A8+! Co o nim wiemy dziś?

2018-02-22
Galaxy A8+! Co o nim wiemy dziś?
Galaxy A8+ miał swoją premierę w zeszłym roku, bardzo szybko stając się jednym z najszybciej sprzedających się smartphonów na rynku. Użytkownicy przyzwyczajeni do rozwiązań Samsunga nie zawiedli się na nowym A8+. Model ten utrzymuje dawne sprawdzone rozwiązania, jak i wprowadza kilka usprawnień, w efekcie sama obsługa oraz komfort z niej płynący jest zwyczajnie lepsza.


Dobry smartphone w dobrej cenie

Galaxy A8+ to dobra alternatywa na smartphonowym rynku, jeśli szukamy czegoś wydajnego w rozsądnej cenie. Średni koszt 2 tysięcy złotych jest do zaakceptowania przez większość klientów szukających porządnego sprzętu. Pełne specyfikacje można znaleźć na oficjalnej stronie Samsunga. Oczywiście nowy A8+ posiada zarówno swoich gorących zwolenników, jak i przeciwników. O A8+ wiemy już dziś praktycznie wszystko. Od premiery minęło już kilka miesięcy, więc telefon w tym czasie przeszedł wszelkie możliwe testy również te przeprowadzane przez użytkowników. Galaxy A8+ to krok naprzód dla Samsunga, który daje użytkownikom sprawdzone rozwiązania w nowej formie.

Granatowe Etui IVSO Leather Soft GEL          Przezroczyste Etui RINGKE Fusion dla Galaxy A8+

Przezroczyste Etui RINGKE Fusion                          Granatowe Etui IVSO Leather Soft GEL


Akcesoria dodatkowe

Razem z premierą A8+ rozwinęła się cała sfera akcesoriów dodatkowych. Najnowszy Galaxy szeroko wykorzystuje nowoczesne rozwiązania bluetooth, do których coraz bardziej się przyzwyczajamy, co za tym idzie są one coraz łatwiej dostępne i tańsze. Samsung Galaxy jest jednym z najpowszechniej wybieranych telefonów na świecie. Zaufanie ze strony milionów użytkowników zobowiązuje. Nie dziwi więc fakt, że Samsung bardzo mocno postawił na design oraz funkcjonalność.

Co by nas nie motywowało Samsung Galaxy A8+ jest warty rozważenia, zarówno jako telefon główny, jak i jako efektywny zamiennik. Z pewnością nie zawiedziemy się na jego funkcjonalności, a opcje do personalizacji dadzą nam szerokie pole do popisu. Wydatek nie będzie duży w porównaniu do innych znanych marek, a przerzucenie się od czasu do czasu na rozwiązania oferowane przez innego producenta mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Wszystko okej polecam
2024-05-19
Super
pixel