Darmowa dostawa od 80,00 zł

Etui Huawei Honor 9. 3 Najlepsze propozycje!

2018-03-13
Etui Huawei Honor 9. 3 Najlepsze propozycje!

Huawei jak już było niejednokrotnie wspominane to jakość sama w sobie. Nie dziwi wtedy fakt, że wobec nowości oferowanych przez tą firmę z roku na rok zwracają się coraz większe rzesze klientów na całym świecie. Honor 9 dumnie kontynuuje tradycję wcześniejszych modeli odznaczając się bardzo dobrymi wynikami w testach jakościowych oraz spotykając z uznaniem ze strony samych użytkowników.

 

Dobra alternatywa

Huawei Honor 9 to zarówno dobry telefon główny jak i alternatywa, którą warto rozważyć nawet jeśli jest się zwolennikiem innych marek. Minimalistyczny, ciekawy design oraz możliwość swobodnej personalizacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej daje użytkownikom szerokie pole do popisu.

Telefon choć wydajny, przez cały czas takim nie będzie jeśli nie podejmie się odpowiednich środków ostrożności. Zakup etui do nowego Huaweia jest tak samo konieczny jak do innych modeli. Faktem jest, że smartphony z każdą kolejną generacją stają się coraz podatniejsze na uszkodzenia – jest to problem, od którego producenci nie są w stanie uciec. W smartphonach liczy się w końcu prezencja – najpierw patrzymy na sam telefon i oceniamy jego walory wizualne dopiero potem sprawdzamy co tak naprawdę potrafi. Zamykanie telefonu w dużym gabarytowo etui lub case’ie odbiera niejako całą radość z jego unikalnej formy – chyba, że wspomniane zabezpieczenia dobierze się odpowiednio.

 

Etui zwyczajnie potrzebne

Jest to fakt. Używanie telefonu – nawet tak sprawnego jak Huawei Honor 9 jest proszeniem się o kłopoty w postaci zarysowań oraz awarii, które w końcu nastąpią. Nawet przy obchodzeniu się z telefonem najdelikatniej jak jest się zdolnym i tak prędzej czy później zdarzy się sytuacja, że wypadnie on z ręki. W takich momentach każdemu użytkownikowi serce zamiera, jeśli skończy się na drobnej rysie można traktować to jako sukces. Niestety w większości przypadków uszkodzenia znacznie odbijają się na efektywności płynącej z użytkowania telefonu. Poniżej przedstawiamy 3 propozycje etui, którymi warto się zainteresować, dają one możliwość zabezpieczenia swojego telefonu przed szkodliwymi czynnikami, jak i szerokie pole do popisu w wyrażeniu samego siebie. W zależności, na czym nam najbardziej zależy – czy na biznesowej czy unikalnej prezencji warto skupić się na innym rodzaju.

Najciekawszymi propozycjami naszym zdaniem są:

  • Czarne Etui Football Grain TPU Case Huawei Honor 9

  • Etui Gel Drop Protection Huawei Honor 9 – Black

  • Funcase Etui Flexi Book Huawei Honor 9 - Floral Skull

 

Etui Huawei są na tyle tanie, że nie trzeba obecnie uzależniać się na stałe jedynie od jednego modelu – można je dowolnie zmieniać w zależności od potrzeb czy humoru. Warto to wykorzystać by zmaksymalizować efekt personalnej wizytówki jaką jest obecnie każdy telefon.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 43139 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Super obsługa szybko i sprawnie
2024-06-24
Polecam
pixel