Darmowa dostawa od 80,00 zł

Czy do Iphone 7 będą pasowały akcesoria ze starszych modeli?

2017-09-29
Czy do Iphone 7 będą pasowały akcesoria ze starszych modeli?
Firma Apple przyzwyczaiła swoich klientów do tego, że co jakiś czas wypuszcza na rynek nowy produkt o zupełnie innym wyglądzie od poprzedniego. Inaczej było jednak przy modelu oznaczonym numerkiem 7. Zmiany w wyglądzie urządzenia względem poprzedników były kosmetyczne. Mogłoby się wydawać, że w takiej sytuacji akcesoria z poprzednich wersji będą pasować do wersji 7. Niestety przy większości tak nie jest. Spowodowane jest to odrobinę innym rozmieszczeniem złącz oraz brakiem gniazda słuchawkowego.


Obudowa na telefon

Etui przeznaczone do takich telefonów jak Iphone 6/6s nie będzie pasowało do Iphone 7. Co prawda sam telefon jest identycznych rozmiarów co model 6s, a zatem telefon można w etui włożyć, ale zasłonięty zostanie w takiej sytuacji głośnik. W Iphone 7 został on bowiem przeniesiony na dolną część, gdzie zlokalizowane są teraz dwa głośniki. Nowy Iphone nie posiada także gniazda słuchawkowego, a zatem otwór w etui na te, po prostu się nie przyda. Jeśli nie masz jeszcze swojego etui na Iphona możesz sprawdzić naszą ofertę https://xgsm.pl/pol_m_APPLE_iPhone-7-4-7-12253.html.
BASEUS Etui Ample Battery Pack iPhone 7 Black


Słuchawki

Słuchawki, które używane były ze starszymi modelami również na nic się zdadzą, ponieważ Iphone 7 nie został wyposażony w gniazdo mini jack. Większość słuchawek z popularną końcówką 3,5 mm nie będzie zatem możliwa do podłączenia bez użycia specjalnej przejściówki. W takiej sytuacji pozostają słuchawki bezprzewodowe bądź te podłączane do złącza lightning.


Szkło hartowane na ekran

Wydawałoby się, że ekran w obydwóch urządzeniach pozostał bez zmian. Tak jednak nie jest, a drobne przesunięcia niektórych elementów na panelu przednim spowodowały, że szkło z poprzednich wersji będzie zakrywać niektóre elementy po założeniu go na Iphone 7. Dlatego też najlepiej stawiać na rozwiązania dedykowane temu modelowi 3MK Flexible Glass Elastyczne Szklo do iPhone.
3MK Szkło Hartowane Hardglass Max 3D iPhone 7 Black
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Bardzo szybko dostarczone
2024-05-19
Super. Bardzo szybka dostawa.
pixel