Darmowa dostawa od 80,00 zł

Aplikacje Google, które musisz mieć na swoim telefonie

2018-02-23
Aplikacje Google, które musisz mieć na swoim telefonie
Smartphone to więcej niż telefon, to morze możliwości do ciekawego wypełniania swojego wolnego czasu. Zakres aplikacji w ciągu ostatnich 10-lat znacznie wzrósł. Obecnie można na telefonie zrobić znacznie więcej niż okazjonalnie porozmawiać przez chata.

Aplikacje typu Facebook Messenger, Google mail, mapy – należą do najpowszechniejszych. Dziś można je przyjąć za standard. Jednak dla nowoczesnych użytkowników jest to zbyt mało. Nowoczesnym telefonem można zrobić obecnie niesamowite rzeczy – w dużej mierze wykorzystujemy je do obróbki zdjęć, czytania, nagrywania oraz obrabiania filmów. Jednak do tego potrzebne są osobne aplikacje, które zużywają nam energię. Często kupując telefon zastanawiamy się po jakimś czasie, dlaczego musimy go ładować raz dziennie – aplikacje potrafią w niesamowitym tempie zużywać energię.

Niektóre bardziej warto zainstalować niż inne

Jakie były najpopularniejsze aplikacje pobierane z sklepu Google w poprzednim roku?:
  • Photo Editor – Beauty Camera & Photo Filters – jest to bardzo zróżnicowany zestaw filtrów służących do upiększania zdjęć. Biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy coraz aktywniej na portalach społecznościowych sprawia, że wszelkie profesjonalne „apki”, które poprawiają jakość zdjęć są na wagę złota.
  • What The Forecast – aplikacja, która w niecodzienny sposób powiadamia nas o pogodzie, w postaci wiadomości ze śmiesznym komentarzem.
  • Boomerang – jest to usługa VOD, w której znajduje się ponad 1000 klasycznych kreskówek. Aplikacja ta jest często wybierana przez młodych rodziców dla szybkiego umilenia podróży swoim pociechom, jak i okazjonalnego odprężenia się samemu. Fakt, że jest się dorosłym wcale nie oznacza, że nie można się cieszyć z oglądania bajek..
  • TopBuzz Video: Viral Videos, Funny GIFs &TV shows – jest to agregator najróżniejszych viralowych treści, w postaci gifów, filmików oraz memów.

Opcji do wyboru jest całe mnóstwo, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że wręcz za wiele. Dobrać aplikacje trzeba rozsądnie inaczej funkcjonalność telefonu błyskawicznie spadnie – ponieważ zarówno energia, jak i pamięć będę szybciej eksploatowane.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 41960 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-19
Super. Bardzo szybka dostawa.
2024-05-19
Wszystko ok
pixel