Darmowa dostawa od 80,00 zł

Akcesoria do telefonu Xiaomi Redmi S2

2018-06-08
Akcesoria do telefonu Xiaomi Redmi S2
Każda kolejna generacja smartphonów daje użytkownikom więcej możliwości do lepszego wyrażenia siebie oraz uzupełnienia swojej codzienności. Telefony nie są używane tylko do rozrywki, ale również do pracy. Posiadanie dostępu do sieci, dokumentów oraz specjalistycznych aplikacji jest kluczowym dla zabieganej osoby, która w ciągu dnia musi zrobić naraz „tysiące” rzeczy. W efekcie patrzymy w dużej mierze na funkcjonalność telefonu, a nie tylko na to, w jaki sposób się on prezentuje. Xiaomi Redmi S2 doskonale wpisuje się w potrzeby nowocześnie zorientowanych użytkowników. Mimo tego, że telefony od Xiaomi charakteryzują się dużą odpornością to w dalszym ciągu (jak wszystkie inne smartphony na rynku) są podatne na uszkodzenia. Chcąc w pełni cieszyć się z funkcjonalności swojego telefonu przez długi czas, warto zainwestować niewielkie pieniądze w zakup pobocznych akcesoriów, które nie tylko ochronią telefon, ale również zapewnią nam większą swobodę w jego użytkowaniu.

Szkło i etui

Ekran smartphona jest najbardziej podatnym elementem, który może się zniszczyć. Rysy, chociaż ciężkie do zaakceptowania są do przeżycia, jednak pęknięcia to już eliminacja telefonu z użytku. Kupno ochronnej szybki powinno być obecnie pierwszym krokiem, po zmianie telefonu. Dla Xiaomi istnieje wiele dedykowanych produktów ochronnych jak: czarne Szkło Hartowane 5D Full Cover na cały Ekran do Xiaomi Redmi S2, hartowane szkło pozwala nie martwić się, że telefon po upadku na ziemię ekranem do dołu będzie wyglądał jak po przejechaniu papierem ściernym. Plus nie trzeba już przeznaczać jednej kieszeni lub specjalnie wydzielonego miejsca w torebce czy plecaku na telefon (jeśli ekran nie jest chroniony przez szkło, to np. noszenie go razem z kluczami lub innymi małymi przedmiotami jest proszeniem się o nieszczęście). Szkła hartowane to niewielki wydatek, który pozwala lepiej zadbać o bezpieczeństwo, prawidłowe funkcjonowanie oraz wygląd swojego telefonu. Jest to nieduża inwestycja, która szybko się zwraca.

Innym musowym dodatkiem jest etui. Jednak nie każdy chce zamykać swój telefon w dużym gabarytowo casie zmieniając go w małą, dobrze zabezpieczoną cegiełkę. Istnieją wyjścia pośrednie jak: Czarne Etui IMAK Dropproof Xiaomi Redmi S2 które doskonale chroni telefon w razie upadku, obniżając ryzyko uszkodzeń mechanicznych do minimum. Można również zainwestować w bardziej klasyczny zamykany wariant - Granatowe Etui z Klapką DuxDucis SkinPro Xiaomi Redmi S2 który nada się doskonale jako uzupełnienie do biznesowego stylu bycia.

Ostatnim elementem są powerbanki oraz ładowarki – posiadanie tych uzupełnień i zamienników pozwala pozostać w kontakcie i nie być wiecznie uzależnionym od jednego kabla oraz położenia najbliższego gniazdka. Ładowarki samochodowe jak: Ładowarka Samochodowa micro USB + 2xUSB  to rozwiązanie idealne dla tych, którzy często są w podróży, skutecznie oddali ono widmo rozładowanego telefonu po wyjściu z samochodu. Xiaomi Redmi S2 sam w sobie jest wydajnym telefonem, który pozwala łatwo usprawnić naszą codzienność. Jednak jeśli chcemy wykorzystać jego maksymalny potencjał warto rozejrzeć się za kilkoma pobocznymi akcesoriami, które umożliwią nam wydajniejsze dopasowanie telefonu do swoich unikalnych potrzeb.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Jakość etui przewyższyała moje oczekiwania.SUPER. Ekspresowa wysyłka. Polecam z czystymbsumieniem
2024-05-29
Polecam. Towar zgodny z opisem.
pixel