Darmowa dostawa od 80,00 zł

4 najpopularniejsze aplikacje na smartphone!

2017-10-27
4 najpopularniejsze aplikacje na smartphone!
Z okazji piątych urodzin swojego sklepu internetowego Google Play, wyszukiwarkowy gigant Google postanowił podzielić się informacjami jakie aplikacje pobieramy najczęściej. Przed wami 4 najczęściej ściągane aplikacje z Google Play.


1. Facebook

Miejsce pierwsze raczej nikogo nie powinno dziwić. Stare porzekadło ludowe głosi bowiem że „jak nie masz Facebooka to nie istniejesz”. Jest w tym dużo prawdy, gdyż jest to najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. W czerwcu 2017 liczba jego użytkowników wynosiła prawie 2 miliardy, a dziennie aktywnych jest prawie 1,3 mld osób. W ramach aplikacji możemy komunikować się z innymi użytkownikami, dzielić się swoimi zdjęciami, linkami z innych serwisów, notatkami lub też grać w gry.
Na Facebooku popularne „fanpejdze” mają największe koncerny, celebryci, gwiazdy kina i estrady, a także politycy. Codziennie w serwisie Marka Zuckerberga dodawane są nowe posty, wydarzenia, komentarze, czy polubienia tzw. „lajki”.


2. Messenger

Aplikacja Messenger jest bezpłatnym komunikatorem internetowym stworzonym i należącym do Facebooka. W ramach aplikacji możemy kontaktować się z innymi użytkownikami poprzez chat, wiadomości grupowe, czy konwersacje. W Messengerze możemy także wysyłać zdjęcia, filmy, naklejki, możemy także reagować na treści dodawane przez znajomych za pomocą tzw. „reakcji”. Usługa pozwala również na połączenia głosowe (także grupowe) oraz na wideorozmowy. W kwietniu 2017 roku z Facebook Messenger korzystało 1,2 mld użytkowników.


3. Pandora Radio

Najpopularniejsze radio internetowe. Różnorodna gama stacji, a także brak opłat sprawiły że aplikacja może pochwalić się ok. 80 milionami aktywnych użytkowników. To także zasługa tego że Pandorze udało się stworzyć miły dla oka i minimalistyzny interfejs. Podsumowując prostota i wygoda w jednym.


4. Instagram

Nasze zestawienie Top 4 zamyka jeden z fenomenów świata urządzeń mobilnych. Instagram to fotograficzny serwis społecznościowy połączony z aplikacją o tej samej nazwie, który stale zyskuje na popularności. Aplikacja spopularyzowała i ułatwia wymianę zdjęć między użytkownikami smartfonów na całym świecie.  Instagram to prosty, zabawny i kreatywny sposób na tworzenie i edytowanie zdjęć, filmów i wiadomości.

A jakie są wasze ulubione apki? Podzielcie się z nami tą informacją oraz dajcie znać, czy któraś pozycja was zaskoczyła!
Pokaż więcej wpisów z Październik 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 43122 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-24
Nawet nie wie wiem już co to było ale pewnie fajne bo nie miałam żadnych zastrzeżeń.
2024-06-24
Jest ok
pixel