Darmowa dostawa od 80,00 zł

Szkła na cały ekran Whitestone - czy warto?

2018-05-14
Szkła na cały ekran Whitestone - czy warto?
Szkieł i folii ochronnych na smartphonowe ekrany jest na rynku cała masa, jednak znalezienie naprawdę dobrego rozwiązania nie jest łatwe. Szkła ochronne to konieczny zakup, bez tego elementu ekran smartphona bardzo szybko się zarysuje, a co za tym idzie komfort w codziennym użytkowaniu zauważalnie spadnie.

Nowe szkła na lato

Lato to okres kiedy warto wymienić wysłużone akcesoria w telefonie oraz zainwestować bardziej w jego skuteczną ochronę. W okresie letnim zmieniamy nie tylko akcesoria, ale również same telefony. Przymierzając się do zakupu nowego smartphona warto zrobić wcześniej wywiad odnośnie tego, jakie opcje ochronne najlepiej się do niego nadadzą. Samo kupienie etui jest niewystarczające, szkła ochronne to dopełnienie, bez którego nie można się obyć.
Wśród producentów szkieł ochronny do smartphonów na tle konkurentów zauważalnie wybijają się opcje oferowane przez Whitestone. Szkła tej marki, dedykowane do różnych smartphonów charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością, jakością wykonania oraz przystępną ceną. Dodatkowo szkła od Whitestone posiadają lekko zakrzywione krawędzie, dzięki czemu lepiej przylegają do obłości ekranów nowoczesnych smartphonów. Dzięki tym krzywiznom ekran jest lepiej chroniony przed zabrudzeniami. Dobrym przykładem jest opcja skierowana do Galaxy S9 Plus - Whitestone DG Replacement Przeźroczyste Szkło Hartowane na cały ekran Samsung Galaxy S9 Plus

Szkła ochronne na miarę nowoczesnych potrzeb

Szkła od Whitestone to więcej niż ochrona – to małe technologiczne dzieła sztuki. Producent zastosował rozwiązania, dzięki którym szkło jeszcze lepiej przylega do powierzchni ekranu, pozwalając użytkownikowi zachować pełne właściwości dotykowe przy obsługiwaniu telefonu. Dodatkowo szkła Whitestone pod względem twardości wypadają bardzo dobrze w testach. W rezultacie nie trzeba drżeć za każdym razem, gdy wyciągnie się telefon z kieszeni lub torebki (lub gdy upadnie ekranem do ziemi) w obawie, że zaskoczy nas zauważalna rysa. Szkła trzeba co jakiś czas wymieniać, jednak z rozwiązaniami Whitestone nie trzeba tego robić aż tak często.
Szczególnie szkłami od tego producenta powinni zainteresować się posiadacze najnowszy iPhonów. Whitestone Dome Glass Przeźroczyste Szkło Hartowane na cały ekran iPhone X/10 to rozwiązanie, w które powinien zainwestować każdy komu leży na sercu długie (poprawne) działanie swojego iPhona oraz jego nienaganny wygląd.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 42267 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-29
Polecam. Towar zgodny z opisem.
2024-05-29
Ogólnie, szybka dostawa, sprawnie i bez problemów
pixel